Jaunimas ant karštosios kėdės sodina Sigitą Parulskį

2017-11-23 Jaunimas ant karštosios kėdės sodina Sigitą Parulskį

Gruodžio 6 d. 16.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) viešės bei į jaunuolių klausimus atsakinės žinomas lietuvių poetas, eseistas, vertėjas, dramaturgas ir kritikas, dažnai vadinamas vienu svarbiausių šiuolaikinių lietuvių rašytoju, – Sigitas Parulskis.

Skaityti daugiau...

Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

2017-11-23 Nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidaryme apdovanojimas bibliotekai

Lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įvyko nacionalinės Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi galia ir žavesys“ atidarymas, kurio metu Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Jolitai Baltrimienei įteiktas „Epale“ metų andragogo apdovanojimas, o biblioteka įvertinta, kaip institucija savo aktualiomis veiklomis prisidedanti prie suaugusiųjų švietimo, tobulėjimo ir galimybės praturtinti žmogaus būtį.

Skaityti daugiau...

Paskaitų ciklo „Erotika mene“ pirmoji paskaita

2017-11-15 Paskaitų ciklo „Erotika mene“ pirmoji paskaita

Lapkričio 30 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) prasideda d. Prof. Helmuto Arnašiaus paskaitų ciklas „Erotika mene“. Kviečiame į pirmąją paskaitą „Erotika kaip pasaulio pradmuo“.

Nepraleiskite knygų išpardavimo!

2017-11-14 Nepraleiskite knygų išpardavimo!

Lapkričio 20-24 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose vyksta nurašomų spaudinių išpardavimas. Ieškokite knygų, kurias svajojote perskaityti, ir pratęskite jų gyvavimą.

Skaityti daugiau...

Biblioteka spalio mėnesį pasipildė naujais leidiniais

2017-11-13 Biblioteka spalio mėnesį pasipildė naujais leidiniais

Spalio mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos fondą papildė 885 nauji leidiniai (239 pavadinimai). Naujus leidinius pamatyti galite čia.

Holokaustas nacių okupuotose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse: tyrimai ir atmintis

2017-11-13 Holokaustas nacių okupuotose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse: tyrimai ir atmintis

Lapkričio 30 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į mokslinių straipsnių rinkinio „Holokaustas nacių okupuotose Rytų ir Vakarų Europos valstybėse: tyrimai ir atmintis” pristatymą. Renginyje dalyvauja: prof. dr. Vygantas Vareikis (Klaipėdos universitetas), dr. Hektoras Vitkus (Klaipėdos universitetas), Justas Stončius (Klaipėdos universitetas), Marius Pečiulis (Kauno IX forto muziejus).

Skaityti daugiau...

Medijų laboratorija kartu su Klaipėdos universiteto laborantais

2017-10-13 Medijų laboratorija kartu su Klaipėdos universiteto laborantais

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius tęsia projektą „Medijos – kas , kodėl ir kaip?“ ir lapkričio 6, 13, 20, 27 dienomis kviečia besidominčius į Medijų laboratorijos užsiėmimus su Klaipėdos universiteto laborantais. Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314728 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Skaityti daugiau...

Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

2017-10-10 Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

Ar žinote, kad viešųjų ir administracinių elektroninių paslaugų Lietuvoje – daugiau nei 650. Visi pagrindiniai bankai teikia internetinės bankininkystės paslaugas, o apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje dar niekada nebuvo toks patogus ir greitas. 2017 m. spalio – gruodžio mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka skelbia socialinę akciją ir kviečia gyventojus nemokamai SUŽINOTI, IŠBANDYTI ir LAIMĖTI!

Skaityti daugiau...

Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

2017-08-03 Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

Klaipėdos mieste šiuo metu veikia 20 knygų mainų lentynėlių, kurios įkurdintos dvidešimtyje Klaipėdos miesto maršrutinių autobusų stotelių. Visus, kurie savo knygų lentynose turite neskaitomų ar perskaitytų knygų, prašome jas atvežti į artimiausią autobusų stotelę ir sudėti į knygų mainų lentynėlę, pažymėtą „STOP – knyga“ ženklu. Tai – tarpinė jūsų knygų kelionės iki skaitytojo vieta. Iš čia, kiekvienas norintis galės jūsų knygą pasiimti, parsivežti į namus ir perskaityti. O po to grąžinti ją į artimiausią knygų mainų lentynėlę, kad ji galėtų keliauti toliau. Padėkime savo knygoms pasiekti skaitytoją ir pratęskime jų gyvavimo laiką!

Skaityti daugiau...

Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

2017-04-19 Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą teisinę pagalbą, teikiamą Vilniaus universiteto Teisės klinikos. Konsultacija vykdoma Skype programa. Konsultuoja VU Teisės fakulteto vyresniųjų kursų studentai. Teisės pagalbos kokybę padeda užtikrinti profesionalūs advokatai ir Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Ši paslauga teikiama Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A).

Skaityti daugiau...

IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

2017-03-22 IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

Visus 2017 metus Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) kviečiame naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų. Mokymai susiję su IT technologijomis ir kūrybinėmis industrijomis.

Skaityti daugiau...