Biblioteka pripažinta „Partnerysčių biblioteka 2017“

2018-04-24 Biblioteka pripažinta „Partnerysčių biblioteka 2017“

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka dalyvavo Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių metų nominacijų skyrimo konkurse ir buvo pripažinta „Partnerysčių biblioteka 2017“ už iniciatyvas telkiant bendruomenę, veiklas, mažinančias socialinę atskirtį, bendradarbiavimą su įvairiomis institucijomis. Konkurso organizatorius – Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija.

Skaityti daugiau...

Edukacinio leidinio „Šeimos knyga“ pristatymas

2018-04-23 Edukacinio leidinio „Šeimos knyga“ pristatymas

Balandžio 27 d. 11.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) kviečiame į edukacinio leidinio „Šeimos knyga“ pristatymą ir susitikimą su autore, muzikos pedagoge Lolita Piličiauskaite-Navickiene. Leidinys naudingas būsimoms mamoms, mažylius auginantiems tėvams, seneliams, ankstyvojo ugdymo pedagogams. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Japonijos kino festivalis

2018-04-23 Japonijos kino festivalis

Balandžio 27 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) Japonijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu maloniai visus kviečia į jau tradicija tapusį Japonijos kino festivalį. Turėsite galimybę pamatyti tris filmus: 14:00 val. „Virtuvės samurajai“, 16:30 val. „Romos termos“, 18:45 val. „Mamešiba“. Seansai nemokamai. Maloniai visus kviečiame.

Skaityti daugiau...

Trečioji Algio Vyšniūno paskaita

2018-04-20 Trečioji Algio Vyšniūno paskaita

Balandžio 26 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) tęsiamas architekto-profesoriaus Algio Vyšniūno paskaitų ciklas „Šiuolaikinė architektūra ir urbanistika“. Kviečiame į trečiąją paskaitą „Architektūrinės ir urbanistinės idėjos. Nežinoma Klaipėdos architektūra“.

Edukacija šeimai „Nauji apdarai senai knygai“

2018-04-20 Edukacija šeimai „Nauji apdarai senai knygai“

Balandžio 26 d. 15.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13) kviečiame į užsiėmimą šeimai „Nauji apdarai senai knygai“. Atsineškite savo mėgstamą knygą ir kartu su knygriše tapsime knygų daktarais. Kursime mažus ir didelius stebuklus, kol mūsų knygos taps vėl gražios ir geidžiamos. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Šiltas ir jaukus susitikimas su poete Irena Stražinskaite-Glinskiene

2018-04-20 Šiltas ir jaukus susitikimas su poete Irena Stražinskaite-Glinskiene

Balandžio 24 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Miško padalinyje (Kretingos g. 61) kviečiame į susitikimą su poete, medike ir visuomenininke Irena Stražinskaite-Glinskiene, kuri supažindins su savo pirmąja eilėraščių knyga „Dievo karvytė“ bei padės kiekvieno sielai atrasti kažko skaidraus, jaukaus ir šildančio. Skambės jautrios širdies gaidos žodyje ir muzikoje.

Darius Ražauskas apie sveiką gyvenseną iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos

2018-04-19 Darius Ražauskas apie sveiką gyvenseną iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos

Balandžio 24 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks paskaita „Jaunystės formulė. Energija ir sveikata iš Vydūno ir šiuolaikinės perspektyvos“. Paskaitos autorius – kultinis lektorius, asmeninio efektyvumo treneris, įkvepiantis daugybę lietuvių visame pasaulyje Darius Ražauskas. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

Skaityti daugiau...

Pa(si)kadrinam? Pagauk mane skaitant!

2018-04-18 Pa(si)kadrinam? Pagauk mane skaitant!

Nuo balandžio 23 d. iki gegužės 27 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9) skelbia  fotografijos konkursą moksleiviams „Pa(si)kadrinam? Pagauk mane skaitant!“. Skaitydami pasineriame į pasakų, stebuklų ir nuotykių pasaulį. Įsikūnydami į labiausiai patikusio veikėjo personažą dažnai pamirštame aplinką ir žmones, kurie mus supa ir net nesusimąstome kaip kartais keistai ar juokingai atrodome iš šalies. Konkurso pagrindinė mintis – nufotografuoti paslaptingą, originalų ar crazy skaitymo momentą bei jį trumpai apibūdinti citata, sakiniu ar pastraipa iš patinkančios knygos.

Skaityti daugiau...

„Po toršeru“ susitikimas su Lina Itagaki

2018-04-18 „Po toršeru“ susitikimas su Lina Itagaki

Balandžio 24 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su grafike, knygų iliustratore Lina Itagaki. Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei.

18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

2018-04-16 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2018 metų balandžio 23–29 dienomis skelbia 18-ąją, Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Kartu mes kuriame ateitį“. Kviečiame dalyvauti Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyksiančiuose renginiuose, edukaciniuose užsiėmimuose, akcijose.

Skaityti daugiau...

Java pagrindų kursai bibliotekoje

2018-03-21 Java pagrindų kursai bibliotekoje

Nuo balandžio 5 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9) vyksta nemokami Java pagrindų kursai. Mokymus veda EVS savanoris iš Ukrainos Andrii Tuzhykov, turintis Programinės įrangos inžinieriaus bakalauro ir Taikomosios fizikos magistro laipsnį, įgytus Ukrainos Chernitvsi Nacionaliniame universitete. Kursai vyksta anglų ir rusų kalbomis (pasirinktinai).

Skaityti daugiau...