Medijų laboratorija kartu su Klaipėdos universiteto laborantais

2017-10-13 Medijų laboratorija kartu su Klaipėdos universiteto laborantais

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius tęsia projektą „Medijos – kas , kodėl ir kaip?“ ir lapkričio 6, 13, 20, 27 dienomis kviečia besidominčius į Medijų laboratorijos užsiėmimus su Klaipėdos universiteto laborantais. Būtina išankstinė registracija tel. (8 46) 314728 arba el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Skaityti daugiau...

Keli žvilgsniai į Ievos Simonaitytės kūrybą

2017-10-12 Keli žvilgsniai į Ievos Simonaitytės kūrybą

Spalio 27 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks Klaipėdos universiteto dėstytojų organizuojamas renginys „Keli žvilgsniai į Ievos Simonaitytės kūrybą“, skirtas I. Simonaitytės 120-osioms gimimo metinėms paminėti.

Skaityti daugiau...

Paskaita „Greitojo skaitymo metodikos ir atmintis“

2017-10-12 Paskaita „Greitojo skaitymo metodikos ir atmintis“

Spalio 26 d. 17.30 val.  Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos  „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) moksleivius ir suaugusius kviečiame į paskaitą „Greitojo skaitymo metodikos ir atmintis“. Sužinosite, kaip knygą perskaityti greičiau nei išgeriamas puodelis arbatos! Ar informacija išliks galvoje? Renginį veda Vida Daukšienė – greitojo skaitymo metodikų mokytoja, apribojimų teorijos (TOC) koučerė. Renginys nemokamas. Registruotis el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel. 8 65 792407.

Paskaita Meno skyriuje „Senovės Egipto dailė“

2017-10-10 Meno istorijos kursai „Senovės Egipto dailė“

Spalio 18 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) prasideda Meno istorijos kursai. Kviečiame į pirmąją paskaitą - „Senovės Egipto dailė“. Lektorius-menotyrininkas Petras Šmitas.

Susitikimas su menininke Meile Sposmanyte

2017-10-10 Susitikimas su menininke Meile Sposmanyte

Spalio 17 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) pokalbių svetainėje „Po toršeru“ susitikimas su menininke Meile Sposmanyte (Palanga/Olborgas). Maloniai kviečiame.

Gerimanto Statinio naujausio istorinio romano „Ponas Zy“ pristatymas

2017-10-10 Gerimanto Statinio naujausio istorinio romano „Ponas Zy“ pristatymas

Spalio 27 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A) tęsiant renginių ciklą „Lietuviška knyga – ar jau skaitei“ kviečiame į rašytojo, žurnalisto, keliautojo Gerimanto Statinio naujausio istorinio romano „Ponas Zy“ pristatymą. Renginio metu bus rodomas dokumentinis filmas „Tarpukario Vilniaus gynybinis žiedas“ iš ciklo „Reportažai iš Lietuvos požiemių“ (režisierius Justinas Lingys, scenarijaus autorius Gerimantas Statinis). Laukiame Jūsų.

Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

2017-10-10 Socialinė akcija „Nugalėk elektroninių paslaugų baimę“

Ar žinote, kad viešųjų ir administracinių elektroninių paslaugų Lietuvoje – daugiau nei 650. Visi pagrindiniai bankai teikia internetinės bankininkystės paslaugas, o apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje dar niekada nebuvo toks patogus ir greitas. 2017 m. spalio – gruodžio mėn. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka skelbia socialinę akciją ir kviečia gyventojus nemokamai SUŽINOTI, IŠBANDYTI ir LAIMĖTI!

Skaityti daugiau...

Medijos – kas, kodėl ir kaip? Kviečiame registruotis į edukacinius užsiėmimus!

2017-09-27 Medijos – kas, kodėl ir kaip? Kviečiame registruotis į edukacinius užsiėmimus!

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Medijos – kas, kodėl ir kaip?“, kartu su specialistais kviečia į nemokamus edukacinius užsiėmimus, medijų raštingumui stiprinti. Mokymai vyks Jaunimo skyriuje (Tilžės g.9), registruotis tel. (8 46) 314728.

Skaityti daugiau...

Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

2017-08-03 Dėmesio! „STOP – knyga“. Dalyvaukime knygų mainuose!

Klaipėdos mieste šiuo metu veikia 20 knygų mainų lentynėlių, kurios įkurdintos dvidešimtyje Klaipėdos miesto maršrutinių autobusų stotelių. Visus, kurie savo knygų lentynose turite neskaitomų ar perskaitytų knygų, prašome jas atvežti į artimiausią autobusų stotelę ir sudėti į knygų mainų lentynėlę, pažymėtą „STOP – knyga“ ženklu. Tai – tarpinė jūsų knygų kelionės iki skaitytojo vieta. Iš čia, kiekvienas norintis galės jūsų knygą pasiimti, parsivežti į namus ir perskaityti. O po to grąžinti ją į artimiausią knygų mainų lentynėlę, kad ji galėtų keliauti toliau. Padėkime savo knygoms pasiekti skaitytoją ir pratęskime jų gyvavimo laiką!

Skaityti daugiau...

Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

2017-04-19 Nemokama teisinė pagalba bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia pasinaudoti galimybe gauti nemokamą teisinę pagalbą, teikiamą Vilniaus universiteto Teisės klinikos. Konsultacija vykdoma Skype programa. Konsultuoja VU Teisės fakulteto vyresniųjų kursų studentai. Teisės pagalbos kokybę padeda užtikrinti profesionalūs advokatai ir Teisės fakulteto mokslo darbuotojai. Ši paslauga teikiama Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A).

Skaityti daugiau...

IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

2017-03-22 IT ir kūrybinių industrijų nuotoliniai mokymai bibliotekoje

Visus 2017 metus Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) kviečiame naudotis nemokama prieiga prie svetainės www.pluralsight.com kursų. Mokymai susiję su IT technologijomis ir kūrybinėmis industrijomis.

Skaityti daugiau...