Susitikimas su dr. Martynu Purvinu

2016-10-27 Renginys organizuojamas pagal projektą „Gyvoji kraštotyra“

Lapkričio 4 d., penktadienį, 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) kviečiame į susitikimą su kultūros paveldo, senųjų kaimų, urbanistikos ir kraštovaizdžio tyrinėtoju, architektu, knygų autoriumi, humanitarinių mokslų daktaru, docentu Martynu Purvinu.
„Daugelį metų tyrinėju praeitį ir jos pėdsakus – paveldą. Man įdomu kitų nepastebėti dalykai“ – sako dr. M. Purvinas.

Skaityti daugiau...

Pempininkų filiale – rankdarbių popietės

2016-10-25 Pempininkų filiale – rankdarbių popietės

Ketvirtadienio pavakarę Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A) vyko rankdarbių popietė. Nuo šiol tokie užsiėmimai šiame filiale vyks kiekvieną ketvirtadienį 15 val.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su puslapio „Mėmelio žirafos“ kūrėju

2016-10-20 Susitikimas puslapio „Mėmelio žirafos“ kūrėju

Spalio 27 d. 17 val. Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) vyks susitikimas su Klaipėdos kultūrinio-pažintinio puslapio „Mėmelio žirafos“ kūrėju Remigijumi Kostrovicku. Svečias papasakos apie puslapio įkūrimo idėją, apie savo veiklą facebook'e ir visą darbo šioje platformoje virtuvę. Šis susitikimas projekto „Pagauk bangą: įvaldyk naujas medijas“ dalis.

Poezijos ir filmo vakaras

2016-10-18 Poezijos ir filmo vakaras

Spalio 27 d. 17 val. Miško filiale (Kretingos g. 61, tel. (8 46)314726) kviečiame į poezijos ir filmo vakarą „Ir kaip keista per visą dangų krinta mano žvaigždė...“ (Just. Marcinkevičius). Dalyvaus režisierė Dalia Kanclerytė, pranciškonas Tėvas Juozapas iš šv. Kazimiero parapijos. Matysite dokumentinį filmą „Tėveliukas“.

Nepraleiskite knygų išpardavimo!

2016-10-06 Nepraleiskite knygų išpardavimo!

2016 m. spalio 17-22 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose vyks nurašomų spaudinių aukcionas. Spalio 17-29 d. aukcionas vyks tik Mainų fonde. Ieškokite knygų, kurias svajojote perskaityti, ir pratęskite jų gyvavimą.

Skaityti daugiau...

Kviečiame mokytis bibliotekoje

2016-10-05 Kviečiame mokytis bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka tęsia savo edukacinę veiklą ir kviečia suaugusius registruotis į nemokamus mokymus šiomis temomis:

Skaityti daugiau...

Išrinkti mokinių konkursų nugalėtojai

2016-10-05 Akimirka iš baigiamojo renginio

Rugsėjo 27 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko vyresniųjų klasių mokiniams skirtų dailės darbų konkurso „Mano giminės genealoginis medis“ ir rašinių konkurso „Mano giminės istorija: prisiminimai ir pamąstymai“ laureatų apdovanojimų renginys.

Skaityti daugiau...

Natūralaus makiažo pamokos

2016-10-04 Natūralaus makiažo pamokos

Kiekvieną ketvirtadienį 15 val. Kalnupės filiale (Kalnupės g. 13) kviečiame visas moteris, merginas į makiažo pamoką, kurioje sužinosite natūralaus makiažo subtilybes ir išmoksite sau jį atlikti. Būtina atsinešti pastatomą veidrodėlį bei savo kosmetiką.

Spalio 27 d. vyks makiažo pamokos helovino tema.

Dalyvavimo mokestis simbolinis - 1,74 euro.
Informacija tel. (8 46) 366542 arba el. paštu - Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Negatyvų, skaidrių ir kitų dokumentų skaitmeninimo savitarna

2016-02-09 Išsaugokime savo šeimos šaknis

Turite negatyvų, skaidrių, senų nuotraukų? Norite juos išsaugoti ateities kartoms? Mes Jums padėsime:

  • Nuskenuoti negatyvus, skaidres, nuotraukas ir A3 formato dokumentus.
  • Išsaugoti juos skaitmeninėje laikmenoje.
  • Susikurti ir atspausdinti giminės medį.
     
Skaityti daugiau...