Bibliotekoje skraidys dronai. Kviečiame į mokymus!

2016-09-24 Bibliotekoje skraidys dronai. Kviečiame į mokymus!

Nuo spalio 1 d. Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9) prasidės projekto „Kitokia realybė bibliotekoje“ nemokami užsiėmimai jaunimui. Projektas skirtas 14-25 m. jaunuoliams, kurie galės išmokti valdyti bepilotes skraidykles (dronus) bei dirbti su papildytos realybės kūrimo programomis.

Skaityti daugiau...

Seminaras su vaikų skaitymo ekspertu prof. Kęstučiu Urba

2016-09-23 Prof. Kęstutis Urba

Rugsėjo 28 d. 12 val. Vaikų skyriuje (Danės g. 7) bibliotekų specialistams organizuojamas susitikimas – seminaras  su vaikų skaitymo ekspertu prof. Kęstučiu Urba. Tema: "Knygos ir paaugliai – pasaulyje ir Lietuvoje” (35-ojo pasaulinio IBBY kongreso įspūdžiai. Naujoji lietuvių paauglių literatūra). Seminaro trukmė – 3 val. su pertrauka. Kviečiame registruotis Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.   arba telefonu 8-46 314719.

Projektas "Mano šeima skaitė, skaito ir skaitys", kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Susitikimas su rašytoja Gina Viliūne

2016-09-22 Susitikimas su rašytoja Gina Viliūne

Rugsėjo 27 d. 17.00 val. Pempininkų filiale (Taikos pr.79/81A) susitikimas su rašytoja Gina Viliūne (g. 1974 m.). Ji jau daug metų domisi gimtojo Vilniaus bei Lietuvos istorija, veda ekskursijas, rašo straipsnius, yra knygų „Vilniaus šventovės“ (2012.), „Karūna be karaliaus“ (2012), „Vilniaus madona“ (2014 m.), „Magdalė, smuklės merga“ (2016 m.) autorė. Maloniai visų laukiame!

Išrinkti genealogijos konkursų laureatai

2016-09-22 Genealogijos konkursų laureatų apdovanojimas

Rugsėjo 27 d. 17.30 val. maloniai kviečiame į dailės darbų konkurso "Mano giminės genealoginis medis" ir rašinių konkurso "Mano giminės istorija: prisiminimai ir pamąstymai" laureatų apdovanojimų renginį, kuris įvyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8). Vakaro svečiai - Klaipėdos "Aukuro" gimnazijos vaikinų ansamblis "Dainos studija". Vadovė Diana Linkevičienė, akompanuoja Marijus Kučikas.

Skaityti daugiau...

"Apie grybų vardus ir grybavimo įdomybes"

2016-09-22 Susitikimas su doc. dr. Jūrate Lubiene

Rugsėjo 29 d. 17.00 val. Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A) susitikimas su Klaipėdos universiteto Humanitarinių mokslų fakulteto Lietuvių kalbos katedros doc. dr. Jūrate Lubiene "Apie grybų vardus ir grybavimo įdomybes".

Vakaras su žurnaliste Palmira Galkontaite

2016-09-21 Susitikimas su Palmira Galkontaite

Rugsėjo  30 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) įvyks susitikimas su televizijos žurnaliste, laidų vedėja  Palmira Galkontaite. Vakaro metu laukia pasakojimai apie LRT televizijos laidos „Nacionalinė paieškų tarnyba“ patirtį: apie norą ir nenorą pažinti savus, baimę būti atstumtiems, antrą kartą išsižadėtiems, apie savo šaknų ir artimųjų ilgesį.

Skaityti daugiau...

Mokymai apie naująsias interneto madas - Facebook ir Youtube!

2016-09-19 Medijų mokymai bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka pradeda vykdyti naują projektą apie naująsias interneto madas ir galimybes – "Pagauk bangą: įvaldyk naujas medijas" ir kviečia prisidėti prie jaunimo medijų, tokių kaip "Youtube" ir "Facebook" internetinių platformų pažinimo, prasmingo ir kūrybiško naudojimosi galimybių bei kritiškų turinio analizės ir vertinimo įgūdžių ugdymo. Tikslinė grupė – jaunimas, nuo 14 iki 25 metų, bei visi besidomintys. Mokymai vyks - Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9). Mokymai su patyrusiais specialistais nemokami rugsėjo 23 d. ir spalio 7 d. Kviečiame registruotis grupėmis, klasėmis ir pavieniai.

Skaityti daugiau...

Bibliotekai reikalingas specialistas!

2016-09-15 Reikalingas specialistas!

Reikalingas bibliotekininkas(-ė) dirbti Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų filiale (Taikos pr. 79/81A). Darbo pobūdis – skaitytojų aptarnavimas, konsultavimas, skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems.

Skaityti daugiau...

Transliacija „Propaganda: kas tai yra ir kaip atpažinti?“

2016-09-06 Transliacija „Propaganda: kas tai yra ir kaip atpažinti?“

Rugsėjo 13 d. 10 val. įvyko tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos tema „Propaganda: kas tai yra ir kaip atpažinti?“. Įrašą peržiūrėti galite http://www.lnb.lt/transliacijos/1417 

Skaityti daugiau...