Diabetas: požymiai, priežastys, valdymas

2024 balandžio 18 d. 17.30 / KMSVB Kalnupės biblioteka

Balandžio 18 d., ketvirtadienį, 17.30 val. kviečiame į paskaitą apie XXI a. epidemija laikomą diabetą, kuri vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13). Paskaitą veda klubo „Diabeto IQ“ lektorė ir Klaipėdos m. sergančių cukriniu diabetu klubo „CD“ vadovė Inga Augustinienė.

Skiriami du diabeto tipai. 1 tipo cukrinis diabetas – autoimuninė liga, kuria susergama dėl neaiškių priežasčių ir pasveikti nuo jos neįmanoma. 2 tipo cukrinis diabetas – dažniausiai gyvenimo būdo nulemta liga, kurią laiku diagnozavus ir pradėjus gydyti galima dar ilgam išsaugoti sveikatą.

Paskaitoje išsiaiškinsime, kokie požymiai išduoda pirmuosius ligos simptomus, ar yra būdų šios ligos išvengti ir kaip įmanoma valdyti ligą, siekiant gyventi kokybiškai.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/373022309055619