Patyriminė sesija „Innerdance – kelias į vidinę harmoniją“

2024 balandžio 19 d. 18.30 / KMSVB Kalnupės biblioteka

Balandžio 19 d., penktadienį, 18.30 val. kviečiame į sesiją „Innerdance – kelias į vidinę harmoniją“, kuri vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13). Veda fotografė, „Innerdance“ vedėja Raimonda Menkevičė-Vyšnia.

„Innerdance“ (trumpiau ID) ID – tai itin švelnus būdas išjausti šiandieninį save. Vydūno ideologijoje labai svarbus buvo žmogaus integralumas - sąveika tarp proto, kūno ir sielos.

Vydūno filosofija puoselėjo idėją, kad žmogus turi harmonizuoti savo vidinius aspektus, siekiant visumos ir pusiausvyros.
Taip pat buvo akcentuojamas ryšys su gamta ir kosmosu bei siekis suprasti galingas jėgas, veikiančias žmogų ir pasaulį.
Šios sesijos metu tavo blokai, seni įsitikinimai apie tai, ką gali ir ko negali, subyrės žodžių, prisilietimų, muzikos garsų, kvapų pagalba. Tau nereikės stengtis, kad patirtum TIKRĄ sąvasties buvimą. Tu tiesiog BŪSI. Tau nereikės šokti, kalbėti, išskyrus tuomet, kai pačiam norėsis.

Viskas, ką reikės daryti, tai atsigulti, patogiai įsitaisyti ir pasiduoti savo prigimčiai.

„Innerdance“ metu patenkate į REM (sąmoningo miego) būseną. Toje būsenoje žmogus yra suaktyvinamas iki ląstelių lygmens, kuriose esti visa istorija. Praplėsto sąmoningumo būsenoje iškyla vaizdiniai, emocijos, kūno pojūčiai, kurie turi transformuotis iš negatyvo į pozityvą.

Svarbiausia jausti ir leisti viskam būti, pasitikint, kad tai, kas vyksta yra tobula ir nuostabu.

„Innerdance“ man – geriausias būdas išreikšti savo esybę buvime čia ir dabar.

Tai mano kelionė, vedanti į dalinimąsi gėriu ir meile per gryną ir tyrą ryšį su žmonėmis“, – Raimonda Menkevičė-Vyšnia - fotografė, nuo 2018 m. sertifikuota „Innerdance“ vedėja, „Kundalini“ jogos instruktorė ir „Yoni meilė“ papuošalų kūrėja.

Programa:

• ID sesija
  • Pasidalinimai

Trukmė viso apie 1,5–2 val.

Su savimi turėti:

• Pleduką
  • Jogos kilimėlį
  • Šiltas kojines
  • Patogią, laisvą aprangą

Prieš sesiją būkite nevalgę 1,5 val.

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija tel: +370 46 366542.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/740239774942308

Renginio akimirkos