Nijolės Kliukaitės-Kepenienės knygos „Meškos ausy“ pristatymas

2024 balandžio 09 d. 17.30 / KMSVB Meno skyrius

Balandžio 9 d., antradienį, 17.30 val. kviečiame į konkurse „Klaipėdos knyga 2023“ dalyvaujančios Nijolės Kliukaitės-Kepenienės pasakos „Meškos ausy“ pristatymą, kuris vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9). Dalyvauja knygos autorė N. Kliukaitė-Kepenienė, pokalbį moderuoja Vilniaus universiteto Kauno fakulteto lietuvių literatūros ir kūrybinio rašymo studijų magistrantė Agnė Ivanavičiūtė.

„Meškos ausy“ – tai pasakojimas apie garbingą Kondratavičių giminę, kurių herbas, kaip jie patys įvardija – sutrešęs kelmas.

Ši knyga pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2023“. Už knygas balsuoti galima svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas arba „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda), kur eksponuojamos visos konkurse dalyvaujančios knygos.

Informavimo tikslais renginyje bus fotografuojama ir/ar filmuojama.