Paskaita „Vydūno keliu į harmoningą bendravimą: konfliktų prigimtis“

2024 balandžio 27 d. 13.00 / KMSVB Kalnupės biblioteka

Balandžio 27 d., šeštadienį, 13.00 val. kviečiame į paskaitą „Vydūno keliu į harmoningą bendravimą: konfliktų prigimtis“, kuri vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Kalnupės padalinyje (Kalnupės g. 13). Lektorė – santykių mentorė Ernesta Skulskytė.

Šioje paskaitoje, tyrinėsime konfliktų prigimtį ir jos poveikį asmeninei savijautai bei tarpasmeniniams santykiams. Ieškosime nesutarimų priežasčių ir teisingos komunikacijos būdų, kurie leistų pagerinti mūsų santykius su aplinkiniais ir sukurti harmoningą bendravimo aplinką, atitinkančią Vydūno viziją žmogui, tautai ir žmonijai.

Ernesta Skulskytė veda asmenines bei porų konsultacijas, mokymus, skaito paskaitas, padeda keisti požiūrį į save ir aplinką, atrasti ryšį su savimi ir antrąja puse.

Vietų skaičius ribotas, būtina registracija tel. +37046366542.

Paskaita nemokama. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1336369863697625