Elenos Litvinenko tapybos parodos „Pavasario įkvėpimas“ atidarymas

2024 balandžio 06 d. 15.00 / KMSVB Girulių biblioteka

Balandžio 6 d., šeštadienį, 15.00 val. kviečiame į Elenos Litvinenko tapybos parodos „Pavasario įkvėpimas“ atidarymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A) Paroda eksponuojama nuo 2024 m. balandžio 6 d. iki balandžio 30 d.

Apie menininkę:

Elena Litvinenko nuo vaikystės augo kūrybišku vaiku. Ji gimė pietuose, saulėtame Taškente. Vaikystėje Elenos šeima dažnai keliavo iš vienos šalies į kitą, todėl patirti kelionių įspūdžiai ir naujų vietovių kultūros ypatumai giliai įsirėžė į mergaitės sąmonę, suformavo jos asmenybę. Baigus mokslus institute, kur studijavo „Siuvimo gaminių konstruktoriaus“ specialybę, ji daug metų dirbo ne tik konstruktore, bet ir drabužių dizainere. Nuo 2016 metų Elena pradėjo domėtis tapyba, o 2022-aisiais jau dalyvavo parodoje „Baltijos grožis“.

Apie parodą:

Paroda „Pavasario įkvėpimas“ – pirma personalinė Elenos paroda, kur menininkė nuoširdžiai dalinasi savo įkvėpimu, ryškiomis spalvomis ir emocijomis. Tapyba jai yra savotiška meditacija, suteikianti galimybę atskleisti bekraštį, saulėtą ir pozityvų savo vidinio pasaulio matymą. Paveiksluose matomas temperamentas, neleidžiantis tūnoti pilkoje kasdienybėje ir vejantis skubėti į priekį, nenumaldomu ir pavojingai svaiginančiu greičiu, išsiveržia, išsilaisvina paveikslų spalvose, šviesos žaisme, horizontų erdvėje, potėpių intymume. Nesuvaldoma jėga, PAVASARIU, veržiasi užkoduota paveikslų energetika, užburianti pozityvumu kiekvieną žvelgiantį į Elenos tapybos darbus. Jos darbuose išjaustas ir gilus kiekvienas potėpis ir jokio kartėlio, jokio skausmo šešėlio, tik gėris, grožis ir šviesa. Ir meilė: meilė viskam, kas arti, kas mus supa, meilė artimui ir gyvenimui.

Kviečiame atvykti į parodos atidarymą!

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas