Dariaus Rekio knygos „Rožinio laivo piratas“ pristatymas

2024 balandžio 12 d. 11.00 / KMSVB Vaikų biblioteka

Balandžio 12 d., penktadienį, 11.00 val. į Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrių (Danės g. 7) kviečiame pradinių klasių mokinius, šeimas. Vyks Dariaus Rekio knygos „Rožinio laivo piratas“ pristatymas. Renginyje dalyvaus knygos autorius Darius Rekis, rašytoja Nijolė Kliukaitė-Kepenienė ir leidyklos „Eglė“ vadovas Antanas Stanevičius.

Knyga Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyriaus vaikų knygos konkurse „Jauna jūra“ laimėjo I vietą.

Pasakos „Rožinio laivo piratas“ ašis – kova su ekologinėmis problemomis, kurios temdo Šiaurės jūros salų gyventojų būtį.

Šioje istorijoje fantastinis ir tikras pasaulis persipina su amžinosiomis vertybėmis: tiesa, teisingumu, draugyste, pasitikėjimu ir pirmąja meile. Kas gi tas paslaptingasis Rono skaitytų istorijų herojus – Jūrų margaspalvė rožinio laivo įgula ar plastiko pabaisa su robotų kariauna priešakyje? Sužinokime susitikimo metu!

Būtina registracija: tel. +370 46 314719, el. paštu: vaikai@biblioteka.lt arba „Facebook“ Vaikų biblioteka žinute.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/1575669916554972

Renginio akimirkos