Kanklių muzikos koncertas

2024 balandžio 02 d. 17.00 / I. Kanto viešoji biblioteka

Balandžio 2 d., antradienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g.8) magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA)  baiginėjanti kanklininkė Gabija Tatlauskaitė surengs kanklių muzikos koncertą „Sidabru nakty žengiu nepalikdama pėdų...“. Jame kanklininkė atliks specialybės baigiamojo egzamino programą.

Gabija Tatlauskaitė – respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė. Baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją ir toliau muzikos studijas tęsia LMTA. Kanklininkė yra buvusi valstybinio ansamblio „Lietuva“ orkestro artistė. Šiuo metu mergina studijas derina su pedagoginiu darbu, individualia solistės ar grojimo ansamblyje koncertine veikla. Atliekamoje muzikoje atlikėja ieško spalvų įvairovės, įdomesnio kanklių galimybių perteikimo žiūrovui.

Koncerto programa labai įvairi: nuo klasikos iki šiuolaikinės ir elektroninės muzikos. Ieškant kompozitorių, galėsiančių parašyti kūrinį elektronikai ir kanklėms, buvo bendradarbiauta su kompozitore Ieva Raubyte. Tai jaunoji kompozitorė, studijuojanti akademinę kompoziciją LMTA. Muzikos kūryboje ją domina elektroakustinio garso ypatybės, muzikinės medžiagos pateikimas erdvėje, garso dizaino principai, eksperimentiniai ir improvizaciniai muzikos aspektai bei menų sintezės procesai.

Kviečiame dalyvauti.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, viešinama.

Renginio plakatas

Dalintis: https://www.fb.com/events/1154310479329909