vidus

NEIŠLIKĘ VITRAŽAI

MOZAIKOS

KŪRĖJAI

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyrius ne tik suskaitmenino ir nuolat atnaujina Klaipėdos krašto visuomeninių pastatų interjeruose esančių ir buvusių vitražų, klasikinės freskos ir šiuolaikinės sieninės tapybos archyvus, bet ir rengia straipsnius ir literatūros parodas.

Aštuonių straipsnių cikle „Klaipėdos vitražų istorijos“ pristatomi vitražai, jų autoriai. O virtualios knygų parodose parodomos Meno skyriuje turimos knygos apie vitražų, klasikinės freskos ir šiuolaikinės sieninės tapybos kūrėjus ir kūrinius.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriaus vedėjos Birutės Skaisgirienės parengti straipsniai apie Klaipėdos krašto vitražus ir jų kūrėjus dienraščio „Klaipėda“ priede „Durys“.

Kultūros ir meno žurnalo „Durys“ popierinę versija kviečiame skaityti bibliotekose.