Zitos Tallat-Kelpšaitės knygos „Susitikimai Geležinio vilko mieste“ pristatymas

2024 kovo 15 d. 17.30 / KMSVB Meno skyrius

Kovo 15 d., penktadienį, 17.30 val. kviečiame į konkurse „Klaipėdos knyga 2023“ dalyvaujančio Zitos Tallat-Kelpšaitės leidinio „Susitikimai Geležinio Vilko mieste“ pristatymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9). Leidėjas – Jūrų informacijos centras. Dalyvauja: knygos autorė Zita Tallat-Kelpšaitė ir dailininkė Irma Leščinskaitė.

Ši trečioji Zitos Tallat-Kelpšaitės knyga sukurta žmogaus menininko ir dirbtinio intelekto kūrybinės sinergijos pagrindu. Knyga yra dedikuojama Lietuvos sostinės Vilniaus 700-osioms gimimo metinėms. Teksto fabula paremta dešimties įdomiausių knygų apie Vilnių istorijomis, kurias pasakoja tų knygų herojai.

Ši knyga pretenduoja tapti populiariausia „Klaipėdos knyga 2023“. Už knygas balsuoti galima svetainėje www.biblioteka.lt/balsavimas arba „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda), kur eksponuojamos visos konkurse dalyvaujančios knygos.

Renginyje bus fotografuojama/filmuojama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/423171163517866