Romo Klimavičiaus kūrybos vakaras ir grafikos parodos atidarymas

2024 balandžio 27 d. 14.00 / KMSVB Meno skyrius

Balandžio 27 d., šeštadienį, 14.00 val. kviečiame į Romo Klimavičiaus kūrybos vakarą ir grafikos parodos „Dedikacija Imanueliui“ atidarymą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9).

Parodoje pristatomas menininko Romo Klimavičiaus grafikos darbų ciklas, sukurtas pagal Jūratės Sučylaitės knygą „Imanuelio kelias“. Parodos eksponavimo laikas 2024 04 27–2024 05 16.

2024 m. gegužės 21 d. minėsime gražų menininko Romo Klimavičiaus gimtadienį – 70-metį.

Įprasmindamas savo asmeninę sukaktį Romas Klimavičius surengė grafikos darbų parodą „Dedikacija Kantui“. Grafikos ciklą menininkas skiria filosofo Imanuelio Kanto 300 gimimo metinėms.

Romas Klimavičius yra vienas iš aktyviausiai šiuo metu kuriančių menininkų Klaipėdoje. „Jei man kas nors patikėtų Klaipėdos parodų rūmus (KKKC galeriją), aš galėčiau juos užpildyti nuo apačios iki viršaus ir dar antra tiek – mano kūrinių užtektų kelioms didelėms galerijoms“, - sako Romas. Ir tai tiesa.

Jo kūrybai paklūsta beveik visos medžiagos ir materijos – drobė, metalas, popierius, įvairios gamtinės ir augalinės kilmės medžiagos. Menininkas kuria skulptūras, instaliacijas, koliažus, grafikos darbus, tapo nuostabiausius paveikslus, yra nepralenkiamas portretistas, o pastaruoju metu ir knygų dailininkas.

Kviečiame į Romo Klimavičiaus kūrybos vakarą ir įspūdingą parodos atidarymą! Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Renginio plakatas

Kiti Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai I. Kanto bibliotekoje