Gatvės muzikos dieną – jaunimo koncertas „Džinsų kišenėje – muzika“

2024 gegužės 18 d. 12.00 / I. Kanto viešoji biblioteka

2024 m. gegužės 18 d. 12.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į jau tradicija tampantį gatvės muzikos dienos koncertą „Džinsų kišenėje – muzika“. Koncertuos Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos bei Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos mokiniai ir co. Pasirodymas įvyks prie I. Kanto viešosios bibliotekos (Turgaus g. 8).

Neretai išgirdę žodį „klasika“ nusikeliame į uždarą scenos erdvę, kurios viduryje puikuojasi fortepijonas arba groja visas simfoninis orkestras. Grojantis jaunimas pabandys klasikinę muziką „įsidėti į džinsų kišenę“ ir atnešti ją į gatvę. Tokiu būdu parodyti, kad klasika puikiai skamba senamiesčio gatvėje, o ją atliekantys gali būti išdykę, populiarios muzikos atlikėjai. Išgirsime daug įvairių instrumentų: gitara, klavišiniai, kachonas ir kt.

Kviečiame ateiti pasiklausyti jaunųjų atlikėjų.

Renginį organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus Jaunimo biblioteka su „Atvira jaunimo erdve“.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1163021968038128