Metodinė diena „Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo tęstinumo dermė“

2024 balandžio 30 d. 10.00 / KMSVB Girulių biblioteka

Balandžio 30 d., antradienį, 10.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos  Girulių padalinyje (Šlaito g. 6A)  vyks  respublikinis pedagogų gerosios patirties sklaidos renginys – metodinė diena  „Ikimokyklinio, priešmokyklinio  ir pradinio ugdymo tęstinumo dermė“. Renginio trukmė – 4 val.

Renginyje pedagogai diskutuos apie ugdymo tęstinumo įtaką vaiko pažangai, dalinsis įžvalgomis apie kolegialaus bendravimo/bendradarbiavimo  svarbą, socialinės partnerystės poveikį ugdymui bei tobulins savo bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Pranešėjams ir dalyviams bus išduodami Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro pažymėjimai.