Edukacija vaikams „Pelėdų paslaptys“ su ornitologe Ingrida Lagunavičiene

2024 gegužės 14 d. 11.00 / KMSVB Vaikų biblioteka

Gegužės 14 d., antradienį, 11.00 val. kviečiame pradinių klasių mokinius į įdomią pamoką „Pelėdų paslaptys“ su ornitologe Ingrida Lagunavičiene, kuri vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Vaikų padalinyje (Danės g. 7).

Iš viso pasaulyje gyvena apie 200–250 skirtingų pelėdų rūšių. Lietuvoje jų yra net 13, iš kurių 6 įrašytos į Lietuvos raudonąją knygą. Ne visos jos gyvena mūsų šalyje, kai kurios tik užklysta. Išgirsti ar pamatyti pelėdas natūraliai gamtoje nėra taip paprasta. Žmonės kalba, kad pelėdos yra protingi paukščiai, kad geba sukti galvą 360 laipsnių, bet ar tikrai tai tiesa? Edukacijos metu ne tik susipažinsime su pelėdomis ir paslaptingu jų pasauliu iš arčiau, bet ir žaisime bei diskutuosime. Susitikimo metu vaikų lauks ornitologės Ingridos Lagunavičienės knygos „Mūsų pelėdos“ pristatymas.

Būtina registracija tel. +370 46 314 719

Kviečiame dalyvauti. Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/745818447716019