Atviros jaunimo erdvės atidarymas „Ekspedicija jauniems išplaukusiems...“

2024 kovo 21 d. 18.00 / KMSVB Jaunimo biblioteka

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka skelbia žinią MIESTO JAUNIMUI – atveriama nauja Atvira jaunimo erdvė prie Jaunimo bibliotekos (Tilžės g. 9).  Tai puiki vieta smalsiems, drąsiems, kūrybingiems, mąstantiems, ieškantiems bei atrandantiems jaunuoliams. 2024 m. kovo 21 dieną, pasaulinės vandens dienos išvakarėse, 18 val. kviečiame jaunuolius „atbanguoti“ į atidarymo renginį – „Ekspedicija jauniems išplaukusiems...“ (N-14).

Jaunimo biblioteka įsikūrusi name, kuriame kadaise gyveno kapitonas Liudvikas Stulpinas. Šiandien čia lankosi jaunimas, „išplaukiantis“ į atvirus, ne visada ramius gyvenimo vandenis, ieškantis laiko sau, bendrystės su bendraamžiais ar orientyrų, drąsinančių priimti iššūkius, įveikti audras, padedančių nurimti ir iš naujo pamatyti tikslą: išorinį ir vidinį.

Renginio metu biblioteka pagal „žemėlapį“ kvies dalyvius ieškoti ir atrasti „paslaptingas salas“, atveriančias įvairių veiklų galimybes. Kol jaunuoliai darbuosis, jiems „banguoti“ padės būgnininkas, perkusininkas Donny Drumz. Atlikėjas susirinkusiems praves improvizacijos pamoką su būgneliais.

Renginio metu gali būti fotografuojama, filmuojama, o medžiaga – viešinama.

Dalintis: https://www.fb.com/events/866862208528396

Renginio akimirkos