Tapk pranešėju „Mėlynojoje vaikų konferencijoje – tvarumas pagal jaunimą“!

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia 5-7 kl. moksleivius ir mokytojus 2023 m. spalio 26 d. dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Mėlynoji vaikų konferencija – tvarumas pagal jaunimą“ Melnragės bibliotekoje (Molo g. 60) ir kartu prisidėti prie Klimato savaitės 2023 iniciatyvų.

NUMATYTOS VEIKLOS

1. Mėlynoji vaikų konferencija, 2023 m. spalio 26 d. 9-15 val. Melnragės bibliotekoje, Molo g. 60. Konferencijos tikslas – paskatinti vaikus kalbėti apie tvarumo svarbą aplinkai taip, kaip jie patys supranta, mato ir jaučia. Projekto šūkis „Vaikai – vaikams!“ Konferencijos pranešėjai – 5-7 kl. moksleiviai. Trukmė - 5-10 min. pristatyti savo pranešimą / vaizdo įrašą / prezentaciją / žaidimą / spektaklį ar pan. klimato kaitos, tvarumo ar ekologijos temomis. Registracija iki spalio 1 d.   (8 46) 498041 arba  el.p. melnrage@biblioteka.lt
    Dalyvavimo konferencijoje taisyklės

2. Konferencijos pabaigoje vyks elektra valdomos vandens transporto priemonės - katamarano dizaino kūrimo konkurso vertinimas. Konkurso tikslas – bendradarbiaujant su UAB Popa LT, elektrinių katamaranų kūrėjais, suteikti galimybę 5–7 klasių mokiniams parodyti savo kūrybiškumą ir naujoves, kuriant tvarią vandens transporto priemonę, kuri varoma elektra.
    Elektrinių vandens katamaranų-vandens transporto dizaino konkurso gairės

3. Moksleivių pasiruošimas konferencijai. Projekte dalyvaujantys moksleiviai įgis naujų kompetencijų. Iki konferencijos, spalio mėn. organizuosime nuotolines paskaitas apie tvarią aplinką, tvarų transportą, antrinį panaudojimą, mokysimės viešojo kalbėjimo, pristatymų rengimo, video kūrimo, medijų naudojimo įgūdžių. Visos šios veiklos vyks nuotoliniu būdu – internetu, prisijungiant mokiniams patogiu laiku.

DOVANOS

Prie projekto veiklų prisidėjusiems mokytojams bus įteikti dalyvavimo projekte pažymėjimai, bibliotekos įsteigti prizai bei dovanų kuponai.

Projekto lektoriai ir partneriai: Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras, labdaros ir paramos fondas „Lietuvos gamtos fondas“, UAB „Popa LT“, IĮ „Vaizdas Garsas“, menininkė Alisa Palavenė ir kt. Projektą finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.