Liepos mėnesį – įdomių renginių gausa Interaktyvioje vasaros skaitykloje

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka pristato  LIEPOS 4–20 d. kultūrinę-edukacinę laisvalaikio programą vaikams, jaunimui ir suaugusiems, Karlskronos aikštėje, Danės krantinėje. Savo ištikimų bičiulių ir naujų draugų laukiame kasdien nuo 11-19 val., šeštadieniais nuo 12-18 val. Ilsimės – sekmadieniais, pirmadieniais.

Parengėme aktualių renginių, susitikimų su rašytojais, edukacijų, patyriminių kelionių, kūrybiškumo studijos dirbtuvių, meno plenerų. Kiekvienam skoniui! Pavakariais klaipėdiečius ir miesto svečius linksmins disko, pop, klasikos, roko ir bliuzo koncertai. Tradiciškai – šachmatų klubo užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Liepos 5 d. dėmesį patrauks Gedimino Šimkaus teatro ARTYN spektaklis pagal Auksinio scenos kryžiaus laureatės Birutės Kapustinskaitės pjesę „Terapijos“, o liepos 7 d. Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus edukacija – Linininkystė Klaipėdos krašte.

Liepos 18 d. Interaktyvios vasaros skaityklos „vinis“ – Šišioniškių diena. Renginiai ir edukacijos vyks visą dieną, o vakare – Šišioniškių koncertas „Vėjų dainos“ ir smagus pabendravimas prie žuvienės. Ateikite susitikti su Mažosios Lietuvos sostinės Šilutės atstovais, kur vanduo ir žmonės kuria gyvenimą. Solistai Valdas Lacko, „Nerijos“ atstovas šilutiškis Egidijus Jovaiša, ansamblis „Karčema“ ir jo siela Vygantas Stoškus, renginių vedėjas ir Pamario krašto balsas, poetas,  žuvienės čempionato sumanytojas MARIJUS BUDRAITIS.

Skaitykla Karlskronos aikštėje veiks iki liepos 20 d. Užsukite – visi renginiai nemokami! Švęskime Klaipėdos krašto metus kartu!

Detali kultūrinės veiklos „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa: https://biblioteka.lt/interaktyvi-vasaros-skaitykla-2023