Kviečiame į konkurso „Klaipėdos knyga 2023“ spaudos konferenciją

2024 m. vasario 21 d. 11 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka skelbs 18-ojo konkurso „Klaipėdos knyga 2023“ pradžią. Atidarymas prasidės spaudos konferencija, į kurią kviečiame knygų leidėjus, autorius ir žiniasklaidos atstovus. Svečių laukiame I. Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje, Kauno g. 49, Klaipėda. Organizatoriai svečiams ruošia saldžią dovanėlę.

Šiais metais pakoregavome konkurso nuostatus ir praplėtėme konkurso dalyvių gretas apie kurias plačiau papasakosime spaudos konferencijoje.

„Pilnametystės sulaukęs“ knygos konkursas bus ypač turtingas. Šiais metais pateikta ypatingai daug leidinių – 37 skirtingų žanrų ir tematikų knygos.

Konkurse dalyvauja 4 leidyklos („Eglė“, „Druka“, „Libra Memelensis“, „Sauliaus Jokužio leidykla-spaustuvė), 8 leidėjai (Lietuvos jūrų muziejus, Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Eduardo Balsio menų gimnazija, Jūrų informacijos centras, Šilutės Hugo Šojaus muziejus, Klaipėdos medicinos centras „Lorna“, Mažosios Lietuvos istorijos muziejus, Lietuvos rašytojų sąjungos Klaipėdos skyrius) ir 14 autorių klaipėdiečių, kurie savo knygas išleido Klaipėdos ir kitose Lietuvos leidyklose (Arvydas Juozaitis, Darius Musteikis, Martynas Vainorius, Vytautas Valevičius, Mindaugas Milinis, Agnesa Kenešytė-Gricė, Diana Latvė, Ada Paukštytė, Marijus Šidlauskas, Ignė Ale, Nijolė Kliukaitė-Kepenienė, Loreta Liutkutė, Alfonsas Staponkus, Raimonda Nabažaitė).

Kaip ir kasmet, leidiniai bus pristatomi gyvai, susitinkant su autoriais ir leidėjais I. Kanto viešosios bibliotekos padaliniuose. Renginių programą greitai paskelbsime.

Skaitytojai galės balsuoti nuo vasario 21 d. iki balandžio 26 d. bibliotekos tinklapyje www.biblioteka.lt ir gyvai tik viename „Kauno atžalyno” padalinyje (Kauno g. 49, Klaipėda). Nugalėtojai bus paskelbti baigiamajame konkurso renginyje balandžio 30 d.

Informaciniai rėmėjai: dienraštis „Klaipėda“, baldų prekybos centras „Šilas“, portalas „Klaipėda, aš su tavim“.

Finansinis rėmėjas: UAB „Mūsų laikas“