Atverta nauja erdvė jaunimui

2024 m. kovo 21 d. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje (Tilžės g. 9) buvo atverta nauja Atvira jaunimo erdvė. Į renginį „Ekspedicija jauniems išplaukusiems“ rinkosi jaunimas, svečiai, kuriems ritmiškai būgnais „banguoti“ padėjo perkusininkas Donny Drumz.

Atvira jaunimo erdvė (2 aukšte) yra skirta 14-29 m. jaunuoliams, kuri veikia Jaunimo bibliotekos darbo laiku: pirmadieniais-penktadieniais 10-19 val., šeštadieniais 10-17 val.

Jaunimo bibliotekoje su Atvira jaunimo erdve vyksta anglų kalbos klubo susitikimai, įsteigti knygų ir filmų mėgėjų klubai: „Kitame sakinyje“ ir „Literatūros ekranas“. Ši jauki erdvė skirta atsipūsti ir  tyloje ant sėdmaišių paskaityti savo mylimiausią knygą, o gal atvirkščiai – pasiklausyti muzikos ar sužaisti stalo žaidimą. Erdvėje galima rasti muzikos plokštelių, patefoną, muzikos įrašų (CD) kolekciją, elektrinį pianiną, virtualios realybės akinius, „Xbox“ žaidimų ir naudotis bibliotekoje esančiu kompiuteriu. Jaunimo bibliotekoje yra labai daug programinės literatūros knygų, poezijos skirtos jaunimui.

Svarbu pastebėti, kad ši biblioteka turi virtualios realybės pabėgimo kambarį. Per šią virtualią realybę galima patekti į didaus filosofo Imanuelio Kanto idėjų pasaulį. Jame užkoduotos užuominos ir tik dalyvių aštrus protas padeda iš šio kambario ištrūkti. Kadangi šiais metais yra minimas Imanuelio Kanto 300 metų gimimo jubiliejus – kviečiame nepraleisti progos ir apsilankyti.

Jaunuolius kviečiame atvykti ir atrasti naujų potyrių, draugų!

Daugiau atidarymo akimirkų: https://shorturl.at/jGHN9