Nijolės Kliukaitės-Kepenienės romano „Rupaus malimo“ pristatymas

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje (J. Janonio g. 9)

2020 m. sausio 16 d. 17 val. Lietuvos rašytojų sąjungos narės Nijolės Kliukaitės-Kepenienės romano „Rupaus malimo“ pristatymas. Dalyvauja: literatūros kritikas Marijus Šidlauskas,filologė Jovita Saulėnienė, Iriana Žalienė, dainuoja Jūratė Baltutienė.

Romanas apie žmonių likimus Mažojoje Lietuvoje „Rupaus malimo“ parašytas remiantis autentiškais šio regiono atstovės liudijimais. „Mane visada masino skaudi ir paslaptinga Prūsijos istorija“, – prisipažįsta rašytoja, išleidusi per 30 knygų, daugiausia pasakų vaikams, įvertinta Ievos Simonaitytės, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės literatūrinėmis premijomis. Šiuo romanu lyg kelione į sielos tėvoniją ji siekė įminti prūsiškojo charakterio mįslę.

Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos išleistoje knygoje „Rupaus malimo“ per vienos šeimos likimą vaizduojama sudėtinga Rytprūsių istorija.
Knyga yra konkurso „Klaipėdos knyga 2019“ nominantė. Kviečiame balsuoti ir rinkti Populiariausią metų knygą!

BALSAVIMAS: https://www.biblioteka.lt/lt/balsavimas