Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Birželio 30 d. 16 val. kviečiame į dailės terapiją „Nemalonių jausmų transformacija į malonius“ su psichologe, dailės terapijos praktike Julija Akimenkova.

Jausmai veikia visas žmogaus veiklos sritis. Jausmų fone mes dirbame, miegame ir svajojame. Tik dėl jausmų galime ką nors išgyventi ar patirti. Noras išgyventi tik malonius jausmus – didžioji žmogaus klaida ir iliuzija. Mes negalime „išoperuoti“, uždrausti sau liūdėti, nerimauti, pykti ar jausti kitus mums nemalonius jausmus. Atsisakydami jausti nemalonius jausmus, prarandame galimybę jausti ir malonius.

Kūrybinių dirbtuvių metu išbandysite metodą, kuris padės sumažinti nemalonaus jausmo intensyvumą, transformuoti nemalonų jausmą į malonų.
Susitikimas vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Interaktyvioje vasaros skaitykloje“, veikiančioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto).

Renginys organizuojamas pagal projektą „Kipšo“ išvarymas, arba patyriminė savigalba“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Dalintis: https://www.facebook.com/events/944026849390214/

„Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginių programa