Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Kovo 3 d. 17.30 val. kviečiame į susitikimą su Lietuvos kino ir teatro aktoriumi, režisieriumi, KU profesoriumi Valentinu Masalskiu.

Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas V. Masalskis yra sukūręs apie 100 vaidmenų teatre ir kine, nusifilmavęs Lietuvos ir užsienio šalių vaidybiniuose filmuose, dirbęs kone su visais žymiausiais Lietuvos kino režisieriais: Arūnu Žebriūnu, Gyčiu Lukšu, Algimantu Puipa, Šarūnu Bartu. Šiuo metu jis ir vaidina, režisuoja, ir dirba su jaunaisiais aktoriais Klaipėdoje. V. Masalskis – nepaprastai įdomus mąstytojas, ir ne tik kai kalba apie teatrą. „Čia ne aš vaidinu, ne aš kalbu – mane kažkas veda“, – yra pasakęs aktorius.

Šiuo renginiu visus, kurie domisi teatru, pakviesime į bibliotekoje įsikūrusią „Teatro svetainę“. Joje vykstančių renginių metu susitiksite su žymiausiais Lietuvos aktoriais, režisieriais, dramaturgais, aptarsime šiuolaikinio teatro kryptis ir tendencijas, bandysime suprasti, kas yra teatras, ką reiškia būti aktoriumi, kas yra aktorystė. Išgirsite ir sužinosite, kas jūsų laukia, jeigu norite tapti aktoriumi, koks yra teatro poveikis mums – ar tikrai jis veikia žiūrovą ir kaip?

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Biblioteka bendruomenei: (ne)galios įkvėpti“.

Dalintis Facebook'e