Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Vasario 28 d. 17 val. kviečiame į susitikimą su kelionių vadovu, žurnalistu, rašytoju Liudu Dapkumi ir į ką tik pasirodžiusios jo knygos „Žuvis, kuri supainiojo duris. Ir kitos istorijos iš šešių žemynų“ pristatymą.

„Juk visi mes savo esme žvejai – nors daugelis to nežinome. Visą gyvenimą gaudome laimikius. Kai kas juos vadina tiesiog laime. Ši knyga skirta vienam tos žūklės būdų. Keliavimą, kuris reiškia gerokai daugiau, nei smeigtukų spiečių ant atlaso. Buvimą kartu, išsiskyrimus ir susitikimus, pasaulio ir savęs pažinimą per netikėtas situacijas“, – rašo autorius.

„Žuvis, kuri supainiojo duris“ – tai pasakojimai iš rojumi vadinamų salų ir kruvinų karo žemių. Įvykiai padangėse ir urvuose, tviskančiuose rūmuose ir purvinose žeminėse. Susitikimai su keistuoliais ir genijais, skurdžiais ir milijonieriais.

L. Dapkus yra aplankęs daugiau nei 70 pasaulio valstybių. Nors jo kelionių knyga nėra tradicinė, tačiau joje skaitytojai ras ir daug praktiškų patarimų – paskutiniai keliasdešimt puslapių skirti informacijai apie tas šalis, kurios minimos knygoje.

Dalintis Facebook'e