Sausio 27 d. 18 val. Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje vyks Lietuvos politikos forumas „Ką daryti, kad aplinkosauga iš tiesų saugotų gamtą?“. Renginį tiesiogiai stebėti kviečiame artimiausiame Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padalinyje.

Į dienos šviesą ištraukti nusikaltimai prieš gamtą atskleidė, kad socialiai atsakingu ir aplinkai draugišku verslu prisistatantys veikėjai tėra ciniški kombinatoriai, o aplinkosaugininkams rūpi visai ne gamtos apsauga. Ką keisti – žmones, įstatymus ar požiūrį į aplinką, kurioje gyvename? Ką daryti, kad aplinkos apsauga efektyviai atliktų pagrindinę savo funkciją? Apie visa tai, aplinkosaugininkų, politikų ir ekspertų diskusija „Lietuvos politikos forume“ Klaipėdoje.

Forumo dalyviai: Simonas Gentvilas, Ligita Girskienė, Kęstutis Mažeika, Mindaugas Sinkevičius, Žaneta Stasiškienė, Alfredas Šepštas.

Diskusiją moderuoja žurnalistas Edmundas Jakilaitis.