Spalio 23 d. 11 val. akcijos „Senjorų dienos internete“ tiesioginė transliacija „Bankas tavo delne“. Šiandien bankas telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalins paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai.

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ metu, spalio 21–25 d., projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengia internetinius seminarus, kuriuos kasdien nuo 11 val. kviečiame žiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), užduoti klausimus ir kartu su bibliotekininkais, atliekant praktines užduotis, pagilinti žinias. Internetinių seminarų metu savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie kitas akcijos „Senjorų dienos internete“ transliacijas