Spalio 21 d. 11 val. pirmoji akcijos „Senjorų dienos internete“ tiesioginė transliacija „Technologijų vitaminai“. Aptarsime kokia e. recepto nauda Jums? Kur ieškoti patikimos informacijos apie Lietuvoje registruotus ir kompensuojamus vaistus. Technologijų pagalbą ir naudą sportuojant, pristatys ypatingos transliacijos viešnios.

Teminės akcijos „Senjorų dienos internete“ metu, spalio 21–25 d., projektas „Prisijungusi Lietuva“ rengia internetinius seminarus, kuriuos kasdien nuo 11 val. kviečiame žiūrėti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8), užduoti klausimus ir kartu su bibliotekininkais, atliekant praktines užduotis, pagilinti žinias. Internetinių seminarų metu savo sričių ekspertai ir žinomi Lietuvos žmonės dalinsis žiniomis, patirtimi apie interneto ir technologijų privalumus skirtingose sferose.

Akcijos „Senjorų dienos internete 2019“ tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

Daugiau informacijos apie kitas akcijos „Senjorų dienos internete“ transliacijas.