Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Spalio 10 d. 12.00 val. dailės darbų parodos „Giminės medžio vizija“ pristatymas. Parodos autoriai – Klaipėdos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos nariai.

2019 m. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje bendradarbiaujant su Klaipėdos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija vykdomos meninės-kūrybinės veiklos. Viena iš jų – stilizuoto genealoginio medžio kūrimas, naudojant skirtingas technikas. Parodos atidarymo metu pasidžiaugsime ne tik sukurtais darbais, bet ir dalinsimės kūrybiniais įspūdžiais, diskutuosime apie meno terapijos naudą.

Paroda parengta įgyvendinant projektą „2019 m. socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliems asmenims bendruomenėje“.

Paroda eksponuojama iki spalio 24 d.