Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9)

Rugsėjo 18 d. 17.00 val. – renginių ciklo „Aš esu“ pirmasis renginys – „Aš esu Gustas“.

„Aš esu“ — renginių ciklas, pristatantis miesto moksleivius, turinčius pasiekimų mokslo ar meno srityse.

Pirmajame susitikime dalyvaus jaunasis mokslininkas, Ąžuolyno gimnazistas ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro gamtininkas - Gustas Achramenka. Jo mokslinės veiklos sfera - ornitologija.
Už darbą "Kiaulės nugaros salos kolonijiniai paukščiai ir jų migracijos keliai" (darbo vadovė Raimonda Ilginė) jis vyko į stažuotę Šveicarijos Alpėse.

Nori dalyvauti ir tu?

Telefonas registracijai ir pasiteiravimui (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt