Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Liepos 16-20 d. nuo 11 iki 19 val. Karlskronos aikštėje įsikūrs Interaktyvi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos palapinė, kuri MAŽIEMS ir DIDELIEMS atvers kultūrinę-edukacinę laisvalaikio zoną po atviru dangumi. Lauksime visų norinčių praleisti nuotykių ir atradimų kupiną savaitę, patirti skaitymo džiaugsmą bei pasinerti į kūrybos, fantazijos ir pažinimo pasaulį. Visi renginiai nemokami. NE(SKU)BĖK! Ir visur spėsi!

Liepos 16 d. nuo 11-19 val. / pirmos dienos programa:

KNYGŲ PIEVA

Nuo 11.00 val. Vasaros skaitykla. Rytinė kava, spauda, pasimatymas su knyga, įvairios kūrybinės užduotėlės dideliems ir mažiems, piešimas, stalo žaidimas „Raidžių dėlionės“ (Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras).

11.30−13.00 val. Susitikimas su rašytoja Nijole Kepeniene (1). Kartu su mažaisiais ir jau ūgtelėjusiais skaitysime, kursime juokingas ir graudžias, apskritas ir kampuotas, pačias slapčiausias istorijas.

13.00 val. Nuotaikinga programa vaikams „KELIONĖ LAIKU PER KLAIPĖDOS ISTORIJĄ“. Klausysimės legendų, žaisime žaidimus, dalyvausime laivų mūšiuose, atstatysime Klaipėdą po didžiojo XIX a. gaisro.

INOVACIJŲ SALA vaikams, tėveliams ir seneliams

14.00–17.00 val. Kelionė dviračiu po Pietų Latviją ir Rytų Lietuvą. Mindami interaktyvų dviratį, virtualiai aplankysime Uteną, Zarasus, Daugpilį ir Preilius (Utenos A. ir M. Miškinių biblioteka).
Istorija atgyja 3D hologramose. Keliausime Plungės hologramų turu, išvysime 19 a. Oginskio laikrodinės-oranžerijos sodininko kalbančią hologramą. Dalyvausime edukacijoje, kur savo išmanųjį paversime 3D holograma (Plungės r. savivaldybės viešoji biblioteka).
Robotų invazija į uostamiestį. Dirbtinio intelekto dirbtuvėse darbuosimės su mikrobit kompiuteriukais, inžineriniais konstruktoriais, pakelsime virš miesto skraidykles-dronus ir surengsime lego robotų konstruktorių varžybas.

MUZIKINĖ POPIETĖ

18.00−19.00 val. Klaipėdos brass kvintetas „Skambėk linksmai“.

Kviečiame susipažinti su visa programa!