Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Protas yra kaip bagažinė: jei tvarkingai sukrausime, tilps viskas, jei bet kaip – beveik nieko“ (A.W. Hare, J.C.Hare, 1827) Balandžio 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešoji biblioteka jungiasi prie kultūros edukacijos savaitės „Menų dūzgės“ ir kviečia pedagogus į atminties ir koncentracijos lavinimo mokymus – „SVEIKATOS IR ATMINTIES PILIULĖ“. Sužinosite, kaip sustiprinti ir išsaugoti atmintį; išbandysite mentalinės sveikatos gerinimo technikas, kurios daro teigiamą įtaką trumpalaikės/darbinės atminties gebėjimams ir leidžia ilgiau išlikti aktyviems socialiai ir profesinėje veikloje; išmanius įrankius; pasisemsite gerų emocijų ir „sveikų žinių“. Mokymų metu bus taikomos žaidybinės-interaktyvios motyvacinės priemonės.

„Menų dūzgės“ – proga užmegzti vertingą pažintį, išbandyti bibliotekos paslaugas ir nutiesti kelius tolesniam bendradarbiavimui! Maloniai kviečiame ir laukiame Jūsų!

Mokymų vieta: Pempininkų biblioteka (Taikos pr. 81A)
Laikas: Balandžio 25 d. 10.00 val. Trukmė 6 val.
Registruotis: „Ugdymo sodo“ informacinėje sistemoje arba tel. (8 46) 346301.

Pastaba – visi dalyviai gaus pažymėjimus.

Mokymai bibliotekoje vykdomi pagal projektą „Sveikatos kultūros barometras“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Mokymo programa parengta remiantis Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto gerąją tarptautine patirtimi. Daugiau informacijos www.biblioteka.lt

Kultūros edukacijos savaitę „Menų dūzgės“ koordinuoja Ugdymo plėtotės centras. Plačiau skaitykite čia.