Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

Susirgus mokytojai, mokymai apie debesų technologijas iš Balandžio 15-16 d. 17.00 val. perkeliami į balandžio 23, 25 d. arba gegužės 9, 10 d. 17.00 val. pagal galimybes. Su visais užsiregistravusiais susisieksime.

Balandžio 15-16 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešojoje bibliotekoje, Turgaus g. 8., vyks nemokami dviejų dienų (6 val.) mokymai gyventojams tema „Debesija ir atsakingas turinio skelbimas internete“. Susipažinsite su vis populiarėjančios debesų kompiuterijos pagrindais. Įgysite praktinių ir teorinių žinių, kaip kurti, redaguoti bei dalintis dokumentais Google debesyse ir saugiai bendradarbiauti internete, kaip perskaityti e. parašu pasirašytus dokumentus ir kt.

Kviečiame registruotis tel. (8 46) 314723 arba internetu užpildžius formą.

Mokymai organizuojami pagal projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”