Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9)

Pavasarėjant Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jaunuolius kviečia į projekto „Būties riešutėliai“ renginius, kurių metu bus ne tik kalbama apie kasdienes jaunimo buities ir būties problemas, ieškoma atsakymų į rūpimus klausimus, bet ir kompetentingai dalinami patarimai kaip su tokiomis problemomis susidoroti.

Balandžio 3 d. 15.00 val. pirmasis „Būties riešutėlių“ susitikimas tema „Spinta ir visi jos klausimai – merginoms“. Jo metu bendrausime su vilniete stiliste Viktorija Šaulyte. Kalbėsimės apie absoliučiai visus spintos reikalus. Apie tai, kas yra garderobas, kuo naudingas ir kaip galėtų pasireikšti kūrybingumas spintoje (taip pat ir gyvenime), kas yra tas stebuklingas „must have“ ir dar labai daug ką. Visi renginiai vyks Jaunimo skyriuje (Tilžės g. 9, Klaipėda).

Projekto idėja gimė natūraliai, stebint mūsų jaunuolių kasdienybę, bendraujant su jais ir dalinantis mintimis apie tai, su kokiais iššūkiais jie susiduria kiekvieną dieną. Paaiškėjo, kad asmeninių daiktų tvarkymas, funkcionalus aplinkos kūrimas, kaip ir rūbų priežiūra, maisto gaminimas, sveika mityba ir dar galybė buitinių baubų jiems tampa rimtu iššūkiu. Šiandien situacija yra tokia, kad bendrojo ugdymo įstaigose didžiausias dėmesys skiriamas įvairių mokslo sričių teorinių žinių įgijimui, neformalaus ugdymo veikla tikslingai orientuojama į jaunimo kūrybinių gebėjimų lavinimą, tačiau kryptingu jaunuolio vidinės kultūros lavinimu, jo gyvenimiškų įgūdžių formavimu beveik neužsiima niekas. Projekto metu sieksime duoti jauniems žmonėms būties/buities įrankius, kurių pagalba jie sėkmingai galėtų keliauti bet kuriuo savo pasirinktu keliu.

Daugiau informacijos telefonu (8 46) 314728.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.