Vieta:  Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia (Rumpiškės g. 6)

dramokr.jpg

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka bendradarbiaudama su Marijos Taikos Karalienės bažnyčia, kviečia į kunigo Mozės knygos „Nesuskambėjęs pragaras“ pristatymą, kuris įvyks rugpjūčio 21 d. 11 val. 

Tai knyga, paremta Psalmyno apmąstymu. Pasak kunigo Mozės, būtent psalmynas daugeliui žmonių yra bene artimiausia, labiausiai medituoti paskatinanti knyga, atliepianti įvairiausias žmonių patirtis. Psalmės yra patogios mąstymams ir savo apimtimi bei pagrindinių temų išryškinimu. O knygos tikslas toks ir yra – patraukti prie Dievo Žodžio kuo daugiau žmonių, su labai skirtingomis patirtimis ir žiniomis, kartu – ugdyti, auginti, praplėsti teologinį žvilgsnį, - sako kunigas Mozė, studijuojantis Šventąjį Raštą Popiežiškajame Grigaliaus universitete Romoje.

Šis renginys – titulinių Marijos Taikos Karalienės atlaidų dalis. Kunigas Mozė šv. Mišias aukos ir homiliją sakys 10.00 val. Po šv. Mišių, 11.00 val. pristatys savo knygą „Nesuskambėjęs pragaras“ Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6) rugpjūčio 21 d. (sekmadienį).

Po 12.00 val. šv. Mišių bažnyčios šventoriuje skautiški žaidimai, skautiškos duonelės kepimas, piešimas ant grindinio, „Caritas“ savanoriai vaišins arbata ir gardėsiais, kvies žaisti loterijoje be pralaimėjimų. Šventišką nuotaiką padės sukurti gyva muzika.

Maloniai kviečiame dalyvaut