Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

dramokr.jpg

Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, 13 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) kviečiame į susitikimą su vaikų rašytoja!

INDRĖ ZALIECKIENĖ rašo eiliuotas knygas vaikams ir pati jas iliustruoja. Jos dėmesio centre – su pasauliu ir jo iššūkiais susipažįstantis vaikas. Debiutinė Indrės knyga „Kapt kapt kapt“ tapo Pirmosios knygos konkurso nugalėtoja ir yra dovanojama Lietuvos naujagimiams kaip projekto „Knygų startas“ dalis. Po metų pasirodęs eilėraščių rinkinys „Kaip sutramdyti žvėryną?“ Metų knygos rinkimuose tapo nugalėtoju vaikų knygų kategorijoje.

Susitikimo su Indre Zalieckiene metu vaikai susipažins su Metų knygos vaikams „KAIP SUTRAMDYTI ŽVĖRYNĄ?“ personažais, aiškinsis, kurie žvėrys gyvena jų namuose ir ką su jais daryti, vyks krokodilų dirbtuvėlės. Bus galima įsigyti knygą „Kaip sutramdyti žvėryną?“ su personalizuotu ketureiliu, kurį rašytoja čia pat sukurs su vaiko vardu.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/5333909916695013 


Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai