Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Rugpjūčio 10 d., trečiadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) kviečiame į Mindaugo Milinio ir Antano Verkelio knygos „Mėmelio šturmo blefas“ pristatymą.

Susitikime dalyvaus žurnalistas, redaktorius, knygų apie partizaninį pasipriešinimą ir Afganistano karą autorius Mindaugas Milinis.

Tai knyga apie Antrojo pasaulinio karo mūšius dėl Klaipėdos (kurią ir vokiečiai, ir rusai savo dokumentuose vadino Mėmeliu). „Gilindamiesi į istorinius dokumentus ir autentiškus dalyvių prisiminimus bei rašydami apie mūšius dėl Klaipėdos, norėjome ne tik prisiminti šį kruviną miesto istorijos etapą, bet ir paneigti per sovietinės okupacijos metus susiformavusius ir iki šiol kartojamus mitus. Tikimės, kad ši knyga atsakys į daugelį kilusių klausimų bei užpildys žiojinčią spragą mūsų istorinėje sąmonėje“, - knygos epiloge rašo autoriai.

Galimybė sužinoti tiesą atsirado išslaptinus archyvus. Tad šioje knygoje „Mėmelio šturmo blefas“, remiantis istoriniais dokumentais, fotografijomis ir žemėlapiais, atskleidžiamas tikrasis įvykių vaizdas.

Renginys nemokamas /„Pėdink į Girulius“! Laukiame atvykstant!

Informavimo tikslais renginio metu bus fotografuojama ar/ir filmuojama.

Dalintis: https://www.facebook.com/events/5742313652459614 


Kiti programos „Pėdink į Girulius“ renginiai