Vieta:  Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštėje)

dramokr.jpg

Liepos 21 d., ketvirtadienį, 11 val. kviečiame tėvelius kartu su vaikais (1-3 m.) į „Šokius su mažyliais“ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje  (Karlskronos aikštėje).

Užsiėmimą veda Indrė Neimantė - mama, edukologė, Family Lab Academy Klaipėdoje vadovė ir mokytoja, knygos tėvams ir specialistams bendraautorė, inovatyvių mokymų lektorė.

Pakvieskime save ir savo mažylius ypatingam šokiui drauge, kuris lavina, ugdo, stiprina, atpalaiduoja bei papildo geromis emocijomis tiek suaugusįjį, tiek ir vaikelį. Šokis – tai ne tik pramoga, bet ir vienas efektyviausių būdų stiprinti ir kurti tarpusavio ryšį su savimi ir su savo vaiku. Užsiėmimo metu gilinamas vaikų šokio pažinimas, lavinama koordinacija, pusiausvyra, lankstumas, smulkioji motorika. Suaugusieji jaučia ir pastebi mažųjų reakcijas, mato, kaip jų mažylis supranta šokį ir tą supratimą išreiškia judesiais. Svarbu su savimi turėti vandens ir patogiai apsirengti, kad nebijotume atsisėsti ant žolės. Jokia ankstesnė šokio patirtis nėra būtina.

Užsiėmimas rengiamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Kaip (ne)išpūsti iš musės dramblio?“ – skirtą visai šeimai: vaikams ir tėvams. Veiklomis prisidedame prie vaiko ir tėvų emocinės gerovės kūrimo, skatiname kūrybiškumą, bendruomeniškumą.

Užsiėmimas NEMOKAMAS.

Esant blogam orui, keliamės į šalia esančią Vaikų biblioteką (Danės g. 7).

BŪTINA REGISTRACIJA tel. (8 46) 314719 arba el. paštu: vaikai@biblioteka.lt

Dalintis: https://www.facebook.com/events/1200988737367916 


Kiti projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ renginiai