Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

Liepos 20 d., trečiadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje (Šlaito g. 10A) nuostabus vakaras „Prisimenant Nelly Paltinienę“.

Knygą „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ pristatys autorė, žurnalistė Irma Laužikaitė, kunigai Karolis Petravičius ir Kęstutis Timofejevas.

Charizmatiškoji lietuviškos estrados legenda Nelly Paltinienė dar spėjo papasakoti savo istoriją – ir svaiginančią, ir skaudžią!

„Mane labiausiai sukrėtė jos pasakojimai apie vaikystėje patirtus siaubus. Žmonės klausia, ar šioje knygoje išgirs kažką naujo negu pasakyta galybėje interviu, kuriuos Nelly yra dalijusi? Taip, yra daugybė dalykų, kuriuos pokalbiuose ji prabėgdavo labai trumpam, bet niekada nesileisdavo į ilgas kalbas apie savo asmeninį gyvenimą, apie išgyvenimus pasitraukus į Vokietiją. Beje, Nelly ne kartą išsakė mintį, jog norėtų, kad knyga pasirodytų po jos mirties...“, – mintimis dalinasi knygos autorė Irma Laužikaitė.

Scenoje Nelly dainavo 64-erius metus!

Kodėl ji slėpė savo amžių? Iš kur toks suknelių grožis ir kiekis? Ar naudojosi grožio chirurgų meistriškumu? Mylėjo Ivanauską ar Paltiną? Į šiuos ir kitus intriguojančius klausimus dainininkė atsakė – apsisprendusi patikėti savo gyvenimo istoriją knygai.

Ši knyga tarsi paskutinis Nelly Paltinienės pasirodymas scenoje.

Renginyje laukiame dainininkės gerbėjų! Laukiame ir jaunosios kartos atstovų, kurie scenos žvaigždės nepažino. Ateikite į pasimatymą, knygos autorė ir dainininkės bendražygiai jus supažindins!


Dalintis: https://www.facebook.com/events/1200988737367916