Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

Spalio 26 d., antradienį, 16 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks kuriančių ir kūryba besidominčių klaipėdiečių susitikimas „Rudens vakaro žodžiai“. Jo metu pakviesime skaityti savo kūrybą ir dalyvauti diskusijoje „Kūrybiškumo ir pilnatvės paieškos: kaip mes kuriame savo gyvenimą?“.

Nuo 2016 m. rengiami susitikimai ne tik leido suformuoti dalyvių branduolį, bet ir suartino kūrybingus klaipėdiečius, paskatino dalyvauti kultūriniame ir visuomeniniame gyvenime. Susitikimų dalyviai – ne vien poezijos ar prozos kūrėjai, bet ir krašto istorijos puoselėtojai, fotografijos meno mėgėjai, tautodailininkai, kurie mielai dalyvauja renginiuose, dalinasi savo kūryba, pasakoja, kaip gimsta vieni ar kiti darbai, diskutuoja.

Visus metus periodiškai rengiami teminiai kūrybos skaitymai (dalinamasi savo ar kitų autorių parašyta tam tikros tematikos kūryba); vakarai, skirti kurio nors vieno susitikimo dalyvio išsamiam kūrybos pristatymui; literatūrinės pažintys su žinomais rašytojais ar kitais kultūros pasaulio atstovais; diskusijos. Nuo 2017 m. susitikimų dalyviai savo kūrybą visuomenei pristato Karlskronos aikštėje įsikūrusios „Interaktyvios vasaros skaityklos“ renginių metu.

Apie dalyvavimą prašome informuoti tel. (8 46) 448336. Galimybių pasas būtinas.