Vieta:  KMSVB Pempininkų padalinys (Taikos pr. 81A)

Spalio 15 d., penktadienį, 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos per. 81A) kviečiame į susitikimą „Vidurio amžiaus paauglystė“. Susitikimo viešnia LINA VĖŽELIENĖ – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio „Gyvoji psichologija" ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Knygų „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete", „Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“, „Vidurio amžiaus paauglystė“ autorė.

Pastarosios knygos tema, kuri prekyboje pasirodys gruodžio mėn. pabaigoje, ir kalbėsime. Sulaukus 50-ečio vyksta kažkas įdomaus, keisto. Pati autorė, šią būseną iš pradžių nurašė, kad tai jos keistenybės. Tačiau pasirodo, kad daugybė moterų išgyvena vidurio amžiaus paauglystę, kai daug kas keičiasi – vertybės, kūnas, poreikiai, skoniai.

Psichologė kviečia į susitikimą, kur pasidalins patirtimis bei pastebėjimais, aptars dvasinių ieškojimų temas (vienatvę, gyvenimo prasmę ir kt.).

Užduoti klausimus galite iš anksto el. paštu info@gyvojipsichologija.lt (įrašius „susitikimas bibliotekoje“) arba tai galėsite padaryti anonimiškai prieš renginį. Jūsų klausimų temos būtinai bus aptartos!

Kviečiame paklausyti ir pabendrauti!

Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.