Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

2021 m. rugsėjo 15 d., trečiadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) pristatysime muzikinę-literatūrinę kompoziciją „Imanuelio Kanto pėdomis...“. Atlikėjai – režisierius, skaitovas Domininkas Malajavas ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro muzikantė Monika Longo (altas).

Renginio metu susipažinsime su I. Kanto asmenybe, apžvelgsime mąstytojo žodžius, išsakytas mintis, žinomas visame pasaulyje. Gėrėsimės ne tik filosofo išmintimi, bet ir kviesime pažvelgti į mąstytojo vidinį gyvenimą, kurį puikiai atskleidžia menas. Dramatiškus filosofo gyvenimo vingius pajusti padės J. S. Bacho muzika.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros paveldo departamento iš dalies finansuotą projektą „Netikėta Klaipėda: Imanuelio Kanto pėdsakas“.

Dalintis: https://fb.me/e/ReLNfjQn

Atvykus į renginį būtina turėti galimybių pasą. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.