Vieta:  Klaipėdos miesto savivaldybės I.Kanto viešoji biblioteka (Turgaus g. 8)

dramokr.jpg

2021 m. rugsėjo 16 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) įvyks žurnalistės Irmos Laužikaitės knygos „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas ir susitikimas su autore.

„Pasiryžusi patikėti savo gyvenimo istoriją knygai, viena ryškiausių lietuviškos estrados žvaigždžių kalbėjo lyg per išpažintį, – rašo I. Laužikaitė. – Prisimindama, ką tiek metų nutylėjo, ir juokėsi, ir braukė ašaras. Pasakojo apie mažytės Nelly kovą dėl išlikimo karo mėsmalėje. Apie tai, kaip pati dar vaikas tapo mama. Apie beribę aistrą scenai ir jai atiduotus šešiasdešimt ketverius metus. Apie tai, kodėl per koncertą persirengdavo penkis ar šešis kartus. Apie vyrą, kurį nutarė padaryti laimingą. Apie skausmingą sprendimą išvykti gyventi į Vokietiją. Apie bisą po biso, glėbius gėlių ir gandus, ko gero, nenutilsiančius, kol gyvi jos gerbėjai.

„Gal galima truputį ir pafantazuoti, kad būtų įdomiau? O kaip filmuose?“ – juokėsi Nelly. Tačiau nieko pridėti nereikėjo – likimas negailėjo jai nei skaudžių išbandymų, nei svaigių šuolių. 2020-ųjų vasario 29-ąją Nelly Paltinienė iškeliavo anapus, o man liko pažadas sudėti atvirus pasakojimus į knygą, kad ji dar sykį galėtų pakviesti gerbėjus į pasimatymą.“

Pasak knygos autorės, ji siekė, kad pasakojimas sudomintų ir tuos, kurie nėra buvę nė viename Nelly koncerte ir negirdėję nė vienos jos dainos. I. Laužikaitė viliasi, kad Nelly gyvenimo istorija įtrauks ir tuos, kurių mamos ar močiutės (ir tėvai, ir seneliai – nereikia pamiršti ir vyrų gerbėjų) žavėjosi šia dainininke.

Nelly pasakojimas papildytas dainininkės vyro Arvydo Paltino, jų bendražygių, bičiulių prisiminimais. Nuotraukomis gausiai iliustruotą knygą išleido „Balto“ leidybos namai.

Dalintis: https://fb.me/e/1IG8MJNo1 

Atvykusiems būtina turėti galimybių pasą. Prieš renginį bus vykdoma dalyvių registracija.