Vieta:  KMSVB Girulių padalinys (Šlaito g. 10A)

dramokr.jpg

2021 m. rugpjūčio 30 d. 18 val. Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Girulių padalinyje, Šlaito g. 10 A, kviečiame į koncertą „Elektroninės sutartinės“. Atlikėjai: Viktoras Diawara ir Laurita Peleniūtė. Esant palankiam orui, koncertas vyks lauke. Galimybių pasas nebūtinas.

Victoras Diawara ir Laurita Peleniūtė – gitaristas ir muzikos prodiuseris bei folkloro tyrinėtoja ir atlikėja – kviečia autentiškas lietuviškas sutartines atrasti kitokiame, elektroninės muzikos kontekste. Neseniai pasirodė ir debiutinis grupės albumas, kurį klausytojai galės įsigyti.
„Viskas prasidėjo nuo verpimo ratelio. Su skulptoriumi Mindaugu Tendziagolskiu sugalvojome projektą, kuriame verpimo rateliu buvo galima išgauti elektroninę muziką. Tai ir buvo aliuzija į sutartines. Vėliau, projektui vystantis, atsirandant balsams, supratau, kad tarp besikartojančių elektronikos garsų ir sutartinių pasikartojimų yra tam tikras ryšys. Taip ir kilo mintis įrašyti albumą, kuriame tradicinės sutartinės skambėtų kartu su elektronine muzika“, – pasakoja projekto sumanytojas V. Diawara.

Dalintis https://fb.me/e/1gXFpSCXS 

Foto autorius Saulius Žiūra.