Vieta:  KMSVB Interaktyvi vasaros skaitykla (Karlskronos aikštė)

dramokr.jpg

Rugpjūčio  20 d., penktadienį, 17 val.  Klaipėdos miesto  savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje (Karlskronos aikštėje) skambės  dainų autorės  ir atlikėjos Vilijos Radvilės koncertas „Ten, kur gyvenimas gieda...“. Šiuo renginiu užbaigsime turtingą 2021 m. „Interaktyvios vasaros skaityklos“ renginių programą, klaipėdiečiams ir miesto svečiams beveik visą vasarą  dovanojusią daugybę išskirtinių renginių – susitikimų su rašytojais, aktoriais, koncertų, diskusijų, skirtingų klubų ir bendraminčių susitikimų, edukacinių pamokų, skirtų visai šeimai.

Vilija Radvilė – gitaros pedagogė, autorinių dainų, giesmių kūrėja ir atlikėja. Gimė Klaipėdoje, užaugo ir gyvena Rokiškyje. Yra išleidusi dvi kompaktines plokšteles: 2013 m. „Iki Tavęs“ ir 2017 m. „Pašauktas vardu“. Šiemet įrašė trečią albumą, kurį pavadino „Ilgesys“. Jame – devynios melodingos, jausmingos, lyriškos dainos. Jose dainų autorė ir atlikėja pasakoja apie savo tikėjimo, vilties, meilės potyrius, įžvalgas, monologus savo kelionėje į sielos gilumą, į kuo tikresnį buvimą čia ir dabar, į drąsą būti savimi.

Kartu su Vilija Radvile programos atlikti Į Klaipėdą atvyksta ir jos pusseserė Kornelija Petkutė, kuri gitaros skambesį papildys violončelės garsais. „Labai laukiu susitikimo su savo gimtojo miesto žmonėmis“ – sako atlikėja Vilija Radvilė, kviesdama į jaukų, šiltomis melodijomis ir atlikėjos nuoširdumu užburiantį koncertą.


Dalintishttps://www.facebook.com/events/892298238308526