Vieta:  TEAMS platforma

Rugpjūčio 10 d., antradienį, 16 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Svetainės kūrimo pagrindai“. Pristatoma programų, su kuriomis galima nemokamai susikurti interneto svetainę ar tinklaraštį, įvairovė: teorija ir praktika. Lektorė Jūratė Mirauskytė-Karvelienė. Mokymų trukmė – 3 val.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus

Amžius neribojamas. Mokymai vyks TEAMS platformoje. Mokymų dieną atsiųsime nuorodą. Registruotis galima užpildant registracijos formą arba tel. (8 46) 346301 (galima registracija į atskiras paskaitas).