Vieta:  TEAMS platforma https://bit.ly/3ivb0ns

dramokr.jpg

Rugpjūčio 3 d., antradienį, 13:30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti nuotolinių mokymų programos „VERSLUMO ŽINGSNIAI“ užsiėmime „Individuali veikla pagal pažymą arba su verslo liudijimu. Deklaravimo ypatumai“. Sužinosite apie reikiamų dokumentų ir pažymų užsakymą pradedantiems verslą, pajamų deklaravimą ir mokesčio sumokėjimą; buhalterinę apskaitą. Lektorės – Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistės Asta Juškienė ir Daiva Valienė. Mokymų trukmė – 1,5 val.

Mokymai vyks TEAMS platformoje. Prisijungimas į mokymus

Norėdami prisijungti prie mokymų su kompiuteriu, užteks paspausti ant nuorodos, esančios laiške, ir pasirinkti „Naudoti šią naršyklę“. Jei jungsitės naudodami išmanų telefoną ar planšetę prieš tai parsisiųskite TEAMS programėlę. Prisijungdami būtinai įveskite savo vardą ir pavardę.

2021 m. liepos-rugpjūčio mėn. biblioteka, įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Aš esu moteris ir kokios mano supergalios?“, organizuoja nuotolinius mokymus „VERSLUMO ŽINGSNIAI“, kurių tikslas – skatinti moterų pasitikėjimą savimi, savirealizaciją, verslumą, siekiant susikurti kokybiško gyvenimo pagrindą. Plačiau apie mokymus