Vieta:  Karlskronos aikštė (Danės krantinė, prie Pilies tilto)

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Interaktyvioje vasaros skaitykloje, įsikūrusioje Karlskronos aikštėje (Danės krantinėje, prie Pilies tilto), nuo 12 iki 18 val. laukia įdomios veiklos visai šeimai.

Liepos 24 d. programa

Veikia knygų parodos: „SUKURTA GAMTOS IR ŽMOGAUS“, „PASAULIO ARCHITEKTŪRA“.

12.00–18.00 val. VASAROS SKAITYKLA. Vasara su knyga, spauda, knygų mainai.
12.00–13.00 val. Šachmatų klubas vaikams: pamokos norintiems išmokti ar smagiai pažaisti su bendraminčiais. Vadovas Vladimir Balaklijec.
13.00–15.00 val. Šachmatų klubas suaugusiems: pamokos ir smagus laikas su bendraminčiais. Vadovas Vladimir Balaklijec.
15.00–16.30 val. Kvapnios kūrybinės knygos skirtuko dirbtuvės su Elza iš Ledo šalies. Susipažinsime su naujuoju Elzos draugu Pelėdžiuku ir kartu pasigaminsime aromatingus skirtukus knygai.
17.00–18.00 val. Grupės „Pinigautojai“ koncertas – nuotaikingas muzikinis šou, kupinas improvizacijos ir bendravimo su publika. Klaipėdos jaunimo teatro aktorių duetas: Gytis Šimelionis (vokalas, gitara) ir Donatas Želvys (vokalas, perkusija).

Kviečiame susipažinti su projekto „Interaktyvi vasaros skaitykla“ programa! Visi renginiai nemokami.