Vieta:  Zoom platformoje

dramokr.jpg

2021 m. kovo 24 d., trečiadienį, 10.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į konkurso „Klaipėdos knyga 2020“ susitikimą su Viktoro Miliūno knygos vaikams „Neringa ir Naglis“ leidėjais. Tai - unikalaus grožio knygelė, kuri padės vaikams pažinti Neringos kraštą ir neregimą pasaulį. Renginyje dalyvauja knygos leidyklos „Verslas ar Menas“ įkūrėja, regintiesiems ir neregiams skirtų knygų leidėja Eglė Jokužytė. Susitikimas vyks Zoom platformoje, prie kurios prisijungs tik užsiregistravę dalyviai. Eglė mielai laukia pradinių klasių vaikų, jų tėvelių ir mokytojų.

„Neringa ir Naglis“ – tai atgimęs V. Miliūno apsakymas, atveriantis galimybę naujai ir ypatingai pajausti kūrinio, o kartu ir Kuršių nerijos gamtos grožį. Knygos iliustracijas sukūrė nuo gimimo neregintis menininkas Reinoldas Kelpša (g. 2005). Jis naudodamas aplikacijos techniką, pasitelkdamas antrines žaliavas bei iracionaliai parinkdamas spalvas, savitai perteikė knygos personažus ir istorijos siužetus, per kuriuos skaitytoją kviečia pasinerti į kitokį pasaulio suvokimą.
„Neringa ir naglis“ skirta visiems vaikams, pritaikyta ir neregiams: su regimomis ir liečiamomis iliustracijomis, tekstas papildytas ir Brailio raštu.

Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo nuorodą nurodytu el. paštu.

Registracijos forma: https://forms.gle/hkpZMPjzR2sQsdWH9