Vieta:  @kmsvb feisbuko paskyroje

dramokr.jpg

2021 m. kovo 19 d., penktadienį, 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į virtualų žmogaus elgsenos specialisto, veidotyrininko, populiarių saviugdos knygų autoriaus Žydrūno Sadausko knygos „Naujasis aš“ pristatymą. Transliacija vyks @kmsvb bibliotekos feisbuko paskyroje. 

Knyga „Naujasis Aš“ – praktinis vadovas, kuriame išdėstytos metodikos padės pasiekti norimų gyvenimo pokyčių ir net pakeisti charakterį. Autorius apjungia tiek tradicinę, tiek alternatyviąją psichologiją ir rodo kelią, kaip žingsnis po žingsnio pasiekti emocinę gerovę, pagerinti savo gyvenimą ir patobulėti. Tikslus devyniasdešimties dienų planas atstos žemėlapį ir padės nepamesti šio kelio.

Pasak autoriaus, leidinys skirtas tiems, kurie ieško ne gurmaniškos literatūros, o realių ir įgyvendinamų patarimų. Saviugdos žanro leidinys apima įvairias temas ir visų jų tikslas – spręsti psichologines problemas. Paliečiami porų santykiai, nepasitenkinimas karjera, bandymas įtikti visiems aplinkiniams ir panašūs klausimai.
Ž. Sadauskas yra išleidęs šias knygas: „Veidoskaita. Praktinis vadovas“, kuri supažindina su veidoskaitos mokslu ir padeda atrasti savo vietą pasaulyje bei suvokti žmonių skirtumus; „Vaikystės šešėliai“ – populiariosios psichologijos knygą, padedančią suprasti, kaip vaikystės traumos veikia gyvenimą ir jų atsikratyti. „Naujasis Aš“ – praktikų rinkinys, siekiantiems pasikeisti.

Jeigu manai, kad privalai skubėti, kad spėtum iki nustatyto laiko padaryti, kas sutarta, ir manai, kad tai greičiausias sprendimas, tu klysti, – rašoma knygoje. – Prisimink visus gyvenimo atvejus, kai labai skubėjai kažką atlikti: kuo labiau įsitempdavai, tuo labiau viskas krisdavo iš rankų, mažėdavo galimybės spėti iki sutarto laiko. Gal nuskambės keistai, bet principas „skubėk lėtai“ padės tau atlikti dvigubai daugiau. Kodėl? Nebeliks „darymo triukšmo“. Darymo triukšmas – tai gaisro gesinimas chaotiškai, be plano. Kai tu neskubi, gali blaiviai įsivertinti, kas dabar svarbu ir ką reikėtų daryti pirmiausia. Kitas pranašumas – darbo atlikimo kokybė. Kai darai neskubėdamas, atsiranda kokybė ir kūryba. Kai skubi, tiesiog slysti paviršiumi ir bandai „užkamšyti skyles“.

Dalintis feisbuke: https://www.facebook.com/kmsvb/posts/4155878461112429