Vieta:  Tiesioginė transliacija: https://fb.watch/3UlUrjvkq8/

dramokr.jpg

Norite sužinoti kaip sumaniai naudotis kompiuteriu ir neužtrukti ieškant informacijos? Kaip patekti ten kur keliauji greičiau? Žinoma - rinktis trumpesnį kelią.

Kompiuteryje ir interneto naršyklėse gausu įvairių, tačiau ne visiems žinomų „sutrumpinimų“. Internete ne mažiau laiko nei realiame gyvenime leidžiantis Lukas Keraitis pasidalins per visą gyvenimą sukauptomis, pačiomis geriausiomis darbo kompiuteriu paslaptimis.

Susipažinsite su naršyklės įskiepiais, žymėmis, įvairiais sparčiaisiais klavišais, kaip iš vieno ekrano gauti keturis ekranus, kaip per akimirką parodyti kitam tai, ką pats matai ekrane.

Trumpi ir koncentruoti patarimai, kaip kompiuteriu dirbti produktyviau. Visa tai ir daugiau - neišėjus iš namų. Vasario 25 d., ketvirtadienį, 17 val. sudalyvaukite „Prisijungusi Lietuva“ nuotoliniame renginyje „Kaip kompiuteriu naudotis sumaniau? Praktiški patarimai produktyvumui padidinti“, kurio metu turėsite galimybę:
✔️ Pagilinti žinias kaip sąmoningiau naršyti socialiniuose tinkluose bei gauti praktiškų e. skautų tarybos nario, TV ir radijo laidų vedėjo Luko Keraičio patarimų.
✔️ Diskusijoje apie skaitmeninį raštingumą Lukas Keraitis susipažins su režisieriumi, TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, e. skautų atstovu Kristijonu, bei Vilniaus miesto viešosios bibliotekos atstovu. Renginio metu turėsite galimybę užduoti klausimų, tad nesidrovėkite!
✔️ Renginio metu užsiregistravę į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus bei sudalyvavę viktorinoje dalyviai galės pelnyti prizų! Taip pat sudalyvauti loterijoje, kurios pagrindinis prizas - e. apyrankė + saldi dovanėlė!

Renginio programa:
17:00 val. Renginio pradžia.
17:10 val. Kaip kompiuteriu naudotis sumaniau? Praktiški patarimai produktyvumui padidinti. Pranešėjas e. skautų tarybos narys Lukas Keraitis.
17:40 val. Diskusija apie skaitmeninį raštingumą su svečiais:
Režisieriumi ir TV projektų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu, Vilniaus miesto viešosios bibliotekos atstovu ir e. skautu Kristijonu. Moderatorius – Lukas Keraitis.
18:10 val. Viktorinos bei loterijos nugalėtojų skelbimas.
18:20 val. Renginio pabaiga.

Kilus klausimams – susisiekite el. paštu eskautailt@gmail.com 

Tiesioginė transliacija vyks projekto „Prisijungusi Lietuva“ Facebook paskyroje.

Dalintis feisbuke: https://www.facebook.com/events/727336401475153/ 

Transliacijos įrašas