Vieta:  Tiesioginė transliacija

dramokr.jpg

Vasario 3 d., trečiadienį, 17.00 val. kviečiame į virtualų susitikimą su Prancūzijoje gyvenančia gydytoja psichoterapeute Aurima Diliene ir jos knygos „Privati praktika. Psichoterapeutės užrašai“ pristatymą.

Transliacija vyks bibliotekos feisbuko paskyroje. Transliacijos nuoroda

Knygoje „Privati praktika. Psichoterapeutės  užrašai“ autorė aptaria pačius įdomiausius psichoterapinės praktikos atvejus, dažniausiai pasitaikančias problemas ir pateikia jų sprendimo būdus: kodėl išsenka mūsų emocinis rezervuaras ir kaip jį papildyti? Kaip vaikystėje susiformavę elgesio modeliai veikia mūsų santykius su mylimu žmogumi? Kada partneriai ima vienas nuo kito tolti ir kaip susigrąžinti tarpusavio artumą? Kokiais būdais stiprinti emocinį poros ryšį? Kaip šeimos santykius veikia gyvenimas emigracijoje?

Keturių išgalvotų personažų lūpomis autorė pasakoja daugeliui artimas sunkias situacijas, gyvenimiškas problemas, šeimyninius nesklandumus, asmeninius išgyvenimus. Konsultacijų metu vykstančios transformacijos įkvėps nenuleisti rankų jau atrodo beviltiškoje situacijoje. Pervargusi mama, savimi nusivylusi moteris, neištikimas vyras ir šeimos trokštanti jauna mergina jums papasakos kokių veiksmų galima imtis norint pasiekti norimo rezultato.

A. Dilienė kaip koks lietuviškasis Irvinas Yalomas subtiliai vedžioja skaitytoją vingiuotais psichoterapijos labirintais, ir tuo pat metu nuoširdžiai, atvirai ir betarpiškai dalinasi savo pačios gyvenimiška patirtimi, kasdienybėje patiriamais džiaugsmais ir nusivylimais taip, tarsi kalbėtum su artimu žmogumi, drauge.

Taiklios psichologinės įžvalgos apie santykius ir praktinės užduotys, padedančios spręsti sunkumus poroje, – tik viena knygos siužeto linija. Autorė taip pat atskleidžia gyvenimo Prancūzijoje įdomybes: kaip prancūzai auklėja vaikus, kokias žymias vietas verta aplankyti, koks prancūzų mentalitetas, kaip geriausia spręsti biurokratines problemas ir kt.

Dalintis feisbukehttps://www.facebook.com/events/4356521281043425/